AkanCe

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
En çok sevdiğim kanal tanıtimlari oluyor günde 2 tane tanitim cekermisin

AkanCe Tarafından Gönderildi

Myper

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Videoyu çekerken çok kasmışsınız kendinizi :( İlk challenge da gereğinden fazla kısa olmuş ve keşke çizim sırasını yani kağıdı biz de görebilseydik :( 2. challenge de hiç değilse birbirinizi çizmekten daha fazla ilgi çekici, eğlenceli bir şey yapabilirdiniz :( Yine de bu bir ilk, hadi başarılar size :)

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Güzel bir video olmuş. :) Umarım devamı gelir.
Not: Sihri Salçasında. :D

Bora

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
En çok sevdiğim kanal tanıtimlari oluyor günde 2 tane tanitim cekermisin

AkanCe Tarafından Gönderildi
Yetiştirmeye çalışıyoruz :D desteğin için teşekkür ederim:D[DOUBLEPOST=1434566754,1434566680][/DOUBLEPOST]
Videoyu çekerken çok kasmışsınız kendinizi :( İlk challenge da gereğinden fazla kısa olmuş ve keşke çizim sırasını yani kağıdı biz de görebilseydik :( 2. challenge de hiç değilse birbirinizi çizmekten daha fazla ilgi çekici, eğlenceli bir şey yapabilirdiniz :( Yine de bu bir ilk, hadi başarılar size :)
:D yorumun için sağol olabildiğince iyileştirmeye çalışıyorum gelecek bölüm dikkate alarak yapıcam :)[DOUBLEPOST=1434567008][/DOUBLEPOST]Dest
Bence güzel olmuş. Elinize sağlık. Böyle yaratıcı kanallara ihtiyaç var bence. Oyunlar ne olursa olsun en azından bi yenilikler yapıyorsunuz. Öyle kanallar var ki
sadece bir şeye takılmış sürekli aynı şey. Tekrardan elinize sağlık. Başarılar dilerim.
Not:Biraz daha rahat olursanız iyi olur ki bunun da video çektikçe olacağını düşünüyorum.
Desteğin için teşekkür ederim kardeşim :) valla uğraşıyoruz kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz :D