Adamların adada fly açıp başka yerlere gidip flyının acık kalması

Hutt3rPvP_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba şimdi olayı anlatayım./adafly ile kullanıcılar fly acabiliyorlar actıktan sonra o fly ı acık bırakıyolar sonra warp arena yazdılar diyelim fly açık bi şekilde warp arenaya gidebiliyolar ve flyları açık kalıyor ve bu fly ı kaçmak için vb vb tarzı bisiler yapmak icin kullanıyolar Bunu command blockla nasıl kapatabiliriz? adam /warp arena yazdı diyelim altında command block olsun ona bastıgında fly ı kapansın bu şekildede fly açamazlar. Ben bunun komutunu bulamadım @p /fly off yaptım olmadı /fly off @p yazdım olmadı nedir bunun cözümü ? lütfen yardım edin blocked-cmds y le bi alakası yok bu konunun bu arada bu konuyu buraya açtım cünkü sorum command blockla alakalı olacagı icin neyse cevaplarınızı bekliyorum

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Kod:
command /adafly:
    trigger:
        if player is in "ASkyBlock":
            execute console command "fly %player%"
            execute console command "tm message %player% &eUcus Modu &aAktif"
        else:
            execute console command "tm amessage %player% &7Bu Komutu Kullanmak Icin &cAda'da &7Olman Gerekli."

on command "warp":
    if player isn't op:
        execute console command "fly %player% off"

on command "spawn":
    if player isn't op:
        execute console command "fly %player% off"
Bu skript işini görecektir sanırım.

Hutt3rPvP_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yok yanlıs anladın bende panel yok adamların command blocka bastıgında flylarının gitmesini istiyorum kurucular bunları yapmaz bu dedigini yapmıyolarda

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Dostum komut bloğuyla istiyorsunda skyblock sunucusuysa skript daha mantıklı olur.
Kurucuya söyle bu skripti kullansın skript'de kötü bir şey yok.

Ayrıca komut bloğuyla sadece ''fly @p'' olur. Bunuda yaparsan fly'ı olmayanların bile fly'ı açılır daha fazla sorun yaşarsınız.
Dediğim skript en mantıklısı. Bir yere ışınlanınca fly gider.