Adım Adım Mimarlık - 2 / Baltayı bulduk !

Hsbas

Berk
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Şanssız bir ilk geceyi atlattıktan sonra etraftaki ağaçları kesip, çalışma masası ile kendimize kazma, kürek, çapa, kılıç, koltuk, MEŞALE, CAM, ODUN, ODUN KÖMÜRÜ-Kömür, TAŞ ve en önemlisi bunlar için BALTA yaptıktan sonra artık pek gösterişli olmasada kendinizi güvende ve rahat hissedeceğiniz, size huzur verecek bir ev yapma vakti gelmiş demektir.

Yapıdan birkaç görüntü

Gerekli malzemeler

Yapımı

# işareti kat numarasını belirtir.
Bkz.

Kuş bakışı olarak kat kat blokların konumu :
NOT: Siyah çerçeve içerisindeki bloklar tam ahşap bloğu, diğerleri ise basamaktır.

NOT:Her geçen bölümde yapılar Survival sıralamasına göre genişleyecektir.

#Furki.TR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok Güzel Bir Konu Tebrikler +Beğeni..

#Furki.TR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hsbas Forumda Çok İyi Yerlere Gelebilcek Bir Arkadaşımız..

Hsbas

Berk
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
acaba o gerekli malzemeler bölümündeki resimleri senmi yaptın?yaptıysan yapılışını gösterirmisin?

iPaperMario

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yalnız Bu Evin Biraz Daha Büyüğünü Yapar Mısın :)

Hsbas

Berk
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Yapı olaraktan başkaları kötü diyebilir fakat benim seveceğim türden bir yapı olmuş onun haricinde konuya çok özen göstermişsin en ince detayına kadar ilk defa sende görüyorum ama böyle konular benim bakma hevesimi daha çok getiriyodu ben tam resme bakamamıştım o ayrıntıları görüp demekki emek var demesem bakmayıp kötü yazıcaktım ama konu o kadar güzelki tekrar baktığım zaman ne kadar güzel yapı olduğunu farkettim :)
ASlında oldukça basit bir yapı. Fakat henüz blok koymayı dahi yeni öğrenmiş arkadaşlar için oldukça faydalı olacağını düşünüyorum.
Şu şekilde bir başlangıç yapıp, gerçekten güzel olduğunu düşünmüş biri olarak ne demek istediğimi anlayacaksındır: