Admin-Mod arıyorsanız buyrun içeri..

darktybet

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle selamlar,
son günlerde bir serverda görev alma niyetine giriştim ve bu konuyu açarak yetkili arayan arkadaşlarıma kolaylık sağlamak istedim.
Tecrübelerimden bahsetmek istiyorum öncelikle. Herhangi bir sayı veremicem ama aşırı olmamak üzere birçok sunucuda modluk, adminlik yaptım. Minecraft 2-3 senedir oynuyorum vanilla minecraft hakkında her şeyi bilirim yani. Ayrıca umarım birileri gelipte yalancı diye yorum atmaz, dünyaca bilinen Mineplex adlı serverda bilmem bilirmisiniz Helper denen rütbeye başvurdum(şimdiki adı trainee). Ve 2 aylık bir süreçten geçip EOT sınavına girdim. Bu sınavda basitçe bilgi soruları, işte şu şu durumlarda karşılaşsan ne yapardın gibisinden sorular sorulup, 100 üzerinden değerlendiriliyor. ben 72 alarak(sınavı geçmek için 70 taban puan)modluğa uygun görüldüm. 2 hafta süresince bize bir usta verildi.usta bizi daha çok modluğa alıştırmaya çalışır. Bu 2 haftalık süreci geçerek de serbest bırakıldım.daha sonra Trainee management adlı olan yani başvuruları kabul eden veya gözden geçiren takıma alındım. daha sonra 5 aylık bir süre sonra özel nedenlerden istifa ettim.
Kısaca tecrübelerim bu kadar.
Benim için önemli 3 tane önemli anahtar kelime vardır:
Adalet-Dostluk-Saygı.

Umarım beni Mod veya Admin rütbesine uygun görürsünüz
Not: İsmimi skype üzerinden söyleyebilirim, kötü amaçlı kullananlar olabiliyor bazen :)

WhisperB

Whisper NETWORK
En iyi cevaplar
0
Senle görüşmüştük yanlış hatırlamıyorsam. Bana sınavdan 1 puan ile kaldığını söylemiştin. Umarım yanlış hatırlıyorumdur. Onun dışında başarılar diliyorum. :)

darktybet

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Senle görüşmüştük yanlış hatırlamıyorsam. Bana sınavdan 1 puan ile kaldığını söylemiştin. Umarım yanlış hatırlıyorumdur. Onun dışında başarılar diliyorum. :)
2 tane sınav oluyorum yanlış hatırlamıyosam yazdığım sınav isminin adı sizde ETI gibi bir şey olmalıydı. O görüşmede bu sınavdan bahsetmemiştim diye hatırlıyorum. yanlış anlaşılma olmasın, yalan söylemiyorum :) bunu da sizi suçlamak gibi bir şey adına söylemiyorum genel bilgi olarak söylüyorum. başarı dileğiniz için de teşekkür ederim ayrıca :)

Agarist

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
WhisperB abi
skypeni verebilirmisin?

ABİ SKYPENİ VEREBİLİRMİSİN?