AdminBroadcast 1.0 - Duyuru Eklentisi

Throttia

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hakkında
AdminBroadcast sunucunuz içerisinde herkesin görebileceği duyurular yapmanızı sağlayan bir eklentidir.

Resimler

Komutlar & Yetkiler
Kod:
/Broadcast - Sunucudaki herkese duyuru yapar - adminbroadcast.broadcast

Indirme Adresi

Dropbox
Virus Total

ForcEmir

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
7 Satırlık skript kodu ile yapılabilir, plugin koymak saçma bence bu şeyler için, ama emeğine sağlık.

eglishfast

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Essentials karşılıyor zaten :D

Throttia

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yorumları okurken karşılaştım, yok Skript ile 7 satırlık kodmuş, yok başka bir şeymiş. Bu deneme amaçlı yaptığım yani "Siz bunu alın sunucunuzda kullanın" diye yaptığım bir eklenti değil ki herhangi bir konfigürasyonu da yok yani kullanılması felaket saçma olur. Ha Essentials yok, Skript de yok ve /Say kullanmak istemiyorsunuz bak o zaman işinize yarar. Biz nasıl sizin Skript konularınıza "Bunun aynısı %95 daha verimli bir şekilde yapılır" demiyorsak sizinde burada pek böyle alakasız yorumlar yazma hakkınızın olduğunu sanmıyorum. Şu Skript ile Java'yı kıyaslayan arkadaşların sadece şu konuya bakıp susmalarını istiyorum. https://forum.gamer.com.tr/konu/skript-ve-java-karsilastirmasi-skript-mi-iyi-java-mi.263665/

Gavatos

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Yorumları okurken karşılaştım, yok Skript ile 7 satırlık kodmuş, yok başka bir şeymiş. Bu deneme amaçlı yaptığım yani "Siz bunu alın sunucunuzda kullanın" diye yaptığım bir eklenti değil ki herhangi bir konfigürasyonu da yok yani kullanılması felaket saçma olur. Ha Essentials yok, Skript de yok ve /Say kullanmak istemiyorsunuz bak o zaman işinize yarar. Biz nasıl sizin Skript konularınıza "Bunun aynısı %95 daha verimli bir şekilde yapılır" demiyorsak sizinde burada pek böyle alakasız yorumlar yazma hakkınızın olduğunu sanmıyorum. Şu Skript ile Java'yı kıyaslayan arkadaşların sadece şu konuya bakıp susmalarını istiyorum. https://forum.gamer.com.tr/konu/skript-ve-java-karsilastirmasi-skript-mi-iyi-java-mi.263665/
Helal sana koca yürekli adam.
Zaten bende JAVA'ya başlamaya karar verdim var mı önerebileceğin bir eğitim videosu ?

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Kaynak kodlarini githuba atabilirmisin?

ForcEmir

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ahbap siz skripti bi bot, bi ddos çeşiti olarak görmüşsünüz skript lag yapabilir bazı kodlarla fakat yaptığın plugin sadece 7 satırlık skript kodu ile oluşturulur onu söyledim :) boşuna pl kalabalığı yapılmasına gerek yok ve yukaradda yazdığım gibi bir emek var elinize sağlık demekte bize düşer :)

şifrenisöyle

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ahbap siz skripti bi bot, bi ddos çeşiti olarak görmüşsünüz skript lag yapabilir bazı kodlarla fakat yaptığın plugin sadece 7 satırlık skript kodu ile oluşturulur onu söyledim :) boşuna pl kalabalığı yapılmasına gerek yok ve yukaradda yazdığım gibi bir emek var elinize sağlık demekte bize düşer :)
kardeş sen çok yanlış gelmişsin bura java bölümü :)
ayrıca o 7 satır dediğin kodun çalışması için kaç milyon satır kod gerekiyor biliyor musun :) cevabını vermiş oluyımda

ForcEmir

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş sen çok yanlış gelmişsin bura java bölümü :)
ayrıca o 7 satır dediğin kodun çalışması için kaç milyon satır kod gerekiyor biliyor musun :) cevabını vermiş oluyımda
Ben fikrimi söyledim sadece, isteyen kullanır istemeyen kullanmaz ortada emek var bir lafım yok kimseye

Neutrally

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tartışmayın lütfen. Forumun huzurunu bozuyorsunuz.

- Yoksa size 619 gelir.

EnesMT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
7 Satırlık skript kodu ile yapılabilir, plugin koymak saçma bence bu şeyler için, ama emeğine sağlık.
Yanlış düşünüyorum, Bu geliştirilir ise Tek plugin ile bütün sistemler yapılabilir ancak Skript için SkQuery gibi dependler lazım skript bugludur.

ForcEmir

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanlış düşünüyorum, Bu geliştirilir ise Tek plugin ile bütün sistemler yapılabilir ancak Skript için SkQuery gibi dependler lazım skript bugludur.
Yanına dependler değil "Addon" Gerektirmez,buyur 0 bug.

PHP:
command /dy [<text>]:
    permission: op.forum
    permission message: &cYetkin Yok !
    trigger:
        if arg 1 is not set:
            send "&4&lHATA &8> &cDuyuru Yapılcak bir şey Yok" to player
        if arg 1 is set:
            send "&a&lDUYURU &7&l> &6&l%arg-1%" to all players