Adventure Map

wannowerk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
şalter geldi ve bitirdim 2. yi beklerim 2. de su seviyesi giderek yükselsişn dicemde böle bi şans yok yukarı doğru çıksın dicem .D

Altair45

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
şalter geldi ve bitirdim 2. yi beklerim 2. de su seviyesi giderek yükselsişn dicemde böle bi şans yok yukarı doğru çıksın dicem .D
Aslında var ama kızıltaş hakkında bin tane video izlememe rağmen öğrenemedim. Giderek aşağı inen yapabilirim istiyosan :D 2. bölüm değil de son bölüm olan zümrüt bölümünü ekliycem. İlerde 2. adventure map yaparım belki.

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
mapini oynarken neler yaşadığımı inanamazsın.endermanler kovaladı creeperlar patladı örümcekler beni taciz etdi ve daha neler neler.

wannowerk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
mapini oynarken neler yaşadığımı inanamazsın.endermanler kovaladı creeperlar patladı örümcekler beni taciz etdi ve daha neler neler.
Adam başlangıca yatak koymuş uyu sabah olsun ben peaceful modda oynadım zaten ama yazmalı bence peaceful modda oynayın diye

piyazx

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
10 üzerinden 7.5 bence en son sandigi bulamadım birini seç dediğin 3 çukur var oradan barışçıl mod hariç hiçbi modda dışarı çıkamıyosun ne olduğunu anlamadım oranın vb...

Altair45

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
10 üzerinden 7.5 bence en son sandigi bulamadım birini seç dediğin 3 çukur var oradan barışçıl mod hariç hiçbi modda dışarı çıkamıyosun ne olduğunu anlamadım oranın vb...
Evet sandığı bulmak çok zor tek tek tıklıcaksın lava. O üç çukurdan doğru olanına atlıcaksın, basınç plakasına basıp çıkçaksın.

piyazx

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
o üç çukurdan doğru olanına girsen bile çıkamıyon :D ancak barışçıl modda :D

Altair45

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
o üç çukurdan doğru olanına girsen bile çıkamıyon :D ancak barışçıl modda :D
Ben yaptıktan sonra kendim oynuyorum. Rahat bir şekilde çıkılabiliyor. Ayrıca zaten peaceful(barışçıl)da oynamazsan etraf yaratıktan geçilmez.

piyazx

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
he tamam ozaman orasını es geçebiliriz ama pek anlaşılır değil o kısım