Adventure - Parkur Map : Altın Peşinde ♫

Mapı beğendiniz mi

• Kullanılan toplam oy
    4

Warrior01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oynayanlara hayat dersi veren bir map...

Konu:Fakir bir köyde yaşayan genç bir çocuk tesadüfen bir mektup buluyor ve hazineyi aramaya başlıyor.

Kurallar

Blok kırmak ve yerleştirmek yasak

İtem almak yasak

Survival yada Adv modda oynayın

Barışçılda oynayın

Resimler

[DOUBLEPOST=1377950723,1377950691][/DOUBLEPOST]Link

https://hotfile.com/dl/242641351/7f5128c/Yeni_Dnya-.rar.html

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
deniyeceğim[DOUBLEPOST=1377966271,1377965300][/DOUBLEPOST]Kardeşim Açıkçası Beğendim Diyemem Basit Kısa Ve Güzel Oluğunu Söyleyemem.Ayrıca Oyunun Başında Evimin Altında Olduğu Aklımdan Geçmişti Neyse Sağol Genede eyw

Warrior01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
deniyeceğim[DOUBLEPOST=1377966271,1377965300][/DOUBLEPOST]Kardeşim Açıkçası Beğendim Diyemem Basit Kısa Ve Güzel Oluğunu Söyleyemem.Ayrıca Oyunun Başında Evimin Altında Olduğu Aklımdan Geçmişti Neyse Sağol Genede eyw

Teşekkürler yorumun için

DiaBoy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hiçbiryeri kazamıyorum çitle çevrili yeri kazamıyorum kötü olmuş

sevki33

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
map güzel de hazine bulamayınca delirdim :Dkısa ama emek vermişsin. bide şey kardeş o fener varya craft dagında elmas blok var niye adam onları alıp zengin olmuyo da mal mal altın arıyo mantık hatası olmasaydı cok daha güzel olurdu

Warrior01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
map güzel de hazine bulamayınca delirdim :sırıtmak:kısa ama emek vermişsin. bide şey kardeş o fener varya craft dagında elmas blok var niye adam onları alıp zengin olmuyo da mal mal altın arıyo mantık hatası olmasaydı cok daha güzel olurdu
Onlar devletin malı çalamaz :D

AkitchoyTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Kanalımda Parkur Map Oynuyorumda Yeni Bir Seri , Bunuda Ekleyebilirmiyim ? (Videosunu Çekeceğim ?)