Age Of Empire II | Şehir Merkezi (Town Center) Yapım Aşamasında

• Konuyu başlatan hsndmrts_
  • Başlangıç tarihi
H

hsndmrts_

Ziyaretçi
guncel. eve gelince yeni resim koyucam ve yapiya devam edicem suanda %6 bitti diye bilirim.
__
4 yeni resim daha ekledim.

Son düzenleme:

Hakan35

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
iyi bir şey yapacağından umutlanmıştım fakat ölçüyü aşırı büyütmüşsün normal ölçülerin 5-6 katı daha büyük yaptıkların

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
biliyorum aşırı büyük oldu bunlar şu an için yaptıklarımın linki verebilirim. boyutunu aşırı kaçırmışım zaten ancak ben köy gibi bişi kurmayı planlıyorum yani town center ortada olucak ve sonradan farm lar baracks lar köylü evleri falan öyle olucak age of empire2 nin köyünün kurulduğu bir alan gibi bişi. zaten köyü kuracağım alan 1000x1000 bile olabilir. büyük bir yapı topluluğu.
__
simetsi hastası olduğumdan haritanın %1'ini sildim bir block için malesef biraz uzadı yeni resimleri sonra atarım.
__
iyi bir şey yapacağından umutlanmıştım fakat ölçüyü aşırı büyütmüşsün normal ölçülerin 5-6 katı daha büyük yaptıkların
ayrıntıları fazla olsun istedim bende büyük yaptım. birebir yapıyorum.
__
yeni resim ekledim bi kenarı bitti sayılır 2. kenarı yaptıktan sonra ana binayı yapıcam ve birinci yapım tamamlanmış olucak.
__
evet arkadaşlar yeni resim ekledim 2 kenarda bitti ufak kontrol yaptıktan sonra ana binaya geçicem en zahmetli kısıma :)
__
yeni resim eklendi sona yaklaşıyorum.
başlığı güncelledim.

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
guncel.

LG-P970 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
24 degil kardesim bizzat yoneticiye sordum 12!

LG-P970 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
guncel.

LG-P880 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cklay

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence gayet iyi arkadşım eminim şımdı dahaa guzelleştirmişsindir başarılarının devamını dilerim...

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
guncel.

LG-P880 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[DOUBLEPOST=1398447389,1397904650][/DOUBLEPOST]güncel.

Epıc

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sarmaşıklar cok yanlis olmus Duvarlar berbat :(

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
konu güncel yani, biraz uğraşıyorum merkez kısmı ver ana bina kısmı kaldı