Agrou Tanıtım

Onuuk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

1588287990457.png

Agrou Tanıtım

Merhabalar,
Bugün size Among Us ve Town of Salem’e benzeyen bir oyun olan Agrou’yu tanıtacağım.

Agrou Nedir?

Agrou 25 Temmuz 2020’de Steam üzerinde çıkmış olan çok-oyunculu bir katil kim oyunudur. Osmose Studios tarafından geliştirilen oyun Steam üzerinden 9/10 aldı. Oyunda köylüler ve kurtlar var. Kurtlar geceleri insanları yemekte. Sabah oluncada köylüler ve kurtlar kimin kurt olabileceği konusunda tartışıyor, köylüler kurtu bulup öldürmeye çalışıyorlar. Oyun Town of Salem, Among Us gibi oyunlara çok yakın. Oyunun bu oyunlardan en büyük farkı 2D değil 3D olması.

Agrou’da görevler yok daha çok bir tartışma ortamı var. Bir süre farklı karakter ve yetenekleri var lakin oyunda önemli olan tartışma ve insanları kandırma yeteneğiniz. Eğer insanları kandırabilirseniz açık vermezseniz oyunu kolaylıkla kazanabilirsiniz. Oyunu oynarken bu sözü asla unutmayın "Yalan söyleyen, unutkan olmamalı." söylediğiniz bir yalanı unutursanız çok çabuk açık verirsiniz. Eğer karşınızdaki insanlar sizi iyi dinliyorsa yalanınızı ortaya koyar ve foyanız ortaya çıkar.

Oyunu oynarken hem iyi dinlemeniz gerekiyor, takip oyunda çok önemli. Söylenenlerin unutulmaması çok önemli. Eğer köylü iseniz pür dikkat dinleyin. Katil iseniz dikkatli davranın aklınızdan her çıkanı söylemeyin. Söyledikleriniz basit ve akılda kalıcı olsun ki foyanız ortaya çıkmasın.

e1fb2d411f4a38e52a51af2400defc26.png

ss_0f5195161f791b1b4109bf68a5015ca4eb5a57c1.1920x1080.jpg

Özellikler

Çok oyunculu: Agrou çok oyunculu bir oyun en az 4 ve 12 kişiye kadar oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile beraber oynayabilirsiniz.

Sesli Sohbet ve Chat: Agrou oynarken iletişim çok önemli bu yüzünden Agrou’da hem sesli sohbet hemde chat bulunmakta.

Karakterler: Oyunda birçok karakter var ve her karakterin kendinden farklı özellikleri var. Agrou’da oynadığınız her oyun farklı. Agrou’da her oynadığınız oyun farklı olduğu için hızlıca alışmanız ve strateji geliştirmeniz gerek. Karakterlerinizi baştan aşağı özelleştirebilirsiniz.

Haritalar: Agrou oynarken birçok farklı harita ile karşılaşacaksınız.

Seviye ve Ödüller: Her oynadığınız oyundan ödüller ve puan kazanmaktasınız. Her yeni seviyede kozmetik eşyalar, rütbe kazanıyorsunuz.

Nasıl İndirilir

Agrou’yu Steam üzerinden satın alabilirsiniz. Agrou’nun şu anki güncel fiyatı 18 Türk Lirası.

Sistem Gereksinimleri

Agrou’nun sistem gereksinimleri ortalama. Modern makinalar bu oyunu kolaylıkla kaldırır.

• 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E6750
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 750
  • VRAM: 2 GB VRAM
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i7 7700
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 960
  • VRAM: 4 GB VRAM
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Düşünceler

Among Us, Town of Salem gibi oyunları oynamayı seviyorsanız, ekipçe oynamak istediğiniz bir oyun varsa, Amongs Us veya Town of Salem gibi 2D olmasın diyorsanız bu oyun tam size göre. Among Us’ı zaten biliyoruz 2020 yılı sonlarına doğru çok popüler olmuş bir oyundu. Oyundaki amacınız katilleri bulmak. Aynı zamanda görevleri tamamlayarak kurtulmak. Agrou’da görevler yok oyun daha çok Town of Salem’e benziyor. Amacınız daha çok tartışma ve kandırma. Bu yüzden daha çok kavga, entrika ortaya çıkıyor. Benim için bu tarz oyunlar arkadaşlıkları test etmekte nedense çok etkili. Uzun sürmeyen, çok güleceğiniz bir oyun. Özellikle çok büyük yüksek bir sistem gereksinimi olmaması oyun için büyük bir avantaj. Neredeyse herkes ile bu oyunu oynayabileceksiniz. Oyunu arkadaşlarınız ile oynayamazsanız farklı insanlarla tanışabilirsiniz.

İyi forumlar
-Onuuk1