Ah Şu Factions Server'leri..! Tekrar'ı Bir Bırakamadınız.(Eleştiri Yazısı)

Yazıyı Okuduktan Sonra Factions Oynamaya Devam Edecek Misiniz!?

• Kullanılan toplam oy
    40

acemioyuncu190

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
evet adamlar pro4 set dizip kesiyolar hele bide yanlislikla yere atinca vede clag silince sinirden patliyorlar

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0

He valla adamlar kuruyo factionu biz daha iyiyiz siz kötüsünüz bilmemne adam günde 6 saat lapis kazıyo yok efendim bizim faction sizi ezer siz eziksiniz :D
Bir faction lideri diğerini yense hile yok arkadan ok attılar yok sen pot içtin :D
Yani saçma bir yer en iyisi rpg,creative,survival (kaliteli olanları tabi) :D

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Varsa şekliniz ormana bekleriz nedir arkadaş ya saçmalık son derece tavanda sev aranır diyen var alım varmı beni rehber yap builder yap diye dileneni var yalancısı iti kopuğu var ne ararsan var bi serverde istek ve şikayet kutusuna evlenmek istiyorum yazmışlar :D

bypsman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler aynen faction serverler saçmalık.Bende rpg ariyorumda güzel yok varsada acilmamis veya kapanmiş :(

BarbarGGB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
vip ler gerçekten fazla güçlü ama factionda ws atmam ben hammaddesinde lapis odun kazdığım server çok azdır başkalarının tarlasını ezerim ya da wg siz evlerini yağmalarım macera amacıyla :D hammadde saçmalık zaten 6 saat lapis kazarsan oyundan soğursun zaten

mc42

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
:sAD:sAD:AD:A:sırıtmak:AD
çok güldüm yazıyı okurken.
şaka bi yana,çok haklısın.kafa adama benziyorsun.bu arada nerdeyse benim tecrübelerimi özetlemişsin.(daha çok gördüklerimi diyelim,zira hiç bi swde vip alıp vip bitince ağlamıyordum :) vipler tarafındanda hiç kesilmedim.bu ev yapma konusundada haklısın.hep yan arsalarda kopya çekerdim :sırıtmak: geçen kopya çektiğim adam fena sövdü bana.yemedik adamın evinimk)
bu arada haklısın hungerin modası geçti.rpgdede adam gibi sw yok.bir sürü sw vardı 1 ay sonra açılcak vs vs diye niyeyse hiç biri açılmadı.bazı adama benziyen rpg serverlerde vardı tabi,ama adamlar uğraşıpda haritaya wg bile atmamış.onuda yabancı maplerden plugin paketlerinden çalmışlardır ztn.

tabi faction güzel değil diyorsunda , hungerin modası geçti,faction zaten sıktı artık,rpgde adam gibi sw(adam gibisini bırak normal swde yok) yok,e pvp sunucu vsler yerine açılan sunucular zaten faction.adamların görme bozukluğu var . kardeşim bi swnin sadece warp ormanında pvp açıksa pvp snucu olmazz!!! neyse bunu bırakalım ne oynucaz biz ???

neyse ben yine saçmaladım bişeyler.

skype varsa ekle konuşuruz ali_mert07.canım sıkılıyor zaten skypede 82 kişi var 70 kişi 1 yıldır açık değil.zaten hepsinin kim olduğunu unuttum.hep forumlarda swlerde karşılaştığım adamlar.anlamıyorum ki skypeden beni ekledikten 5 dk sonra pclerimi patlamış yaw. skypeden açık olan 10 kişiden 5ini tanıyorum ztn.
sonuç olarak : bunalımdayım sıkılıyom

bence skyblock en iyisi kardeşim ama adam gibi skyblock serverde yokki.Çogu serverde event yapıyorlar.Skyblockta event olmaz.Amaç kendi emeginle adanı geliştirmektir.Daha demin bi sw vardı girdim faction+skyblock+hungergames girer girmez event oldu 57 dia'm var ama adamda hicbir degisiklik yapmadim.adam ayni duruyor ; 1 chest yanında 1 agac baska hicbise yok.Ben hayatımda sadece event olmayan 1 tane skyblock server gördüm. Oda kapanıp faction oldu.Minecrafttan bıktım acıkcası. Exeroth Bu arada yazın cok guzel olmus. Tam bizi anlatmissin.[DOUBLEPOST=1375782436,1375702073][/DOUBLEPOST]BEYLER TAM KLASİK SURVİVAL [NO HAMACHİ] SW BULDUM (kurucudan izin alıp yeniden tanıtım yaptım )ŞU ADRESE GELİN https://forum.gamer.com.tr/threads/...ine-white-list-kullanıyoruz-gİr-İÇerİ.127177/

Black Jesus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu da yeni moda oldu önüne gelen Faction Sunucuları eleştiren konular açıp duruyor :/

Sent from my iPad 3 using Tapatalk

Black Jesus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben pek sanmıyorum.

Grim_railer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
server açanlar mc nin keyfini bilmiyolar mc nin keyfi survivaldır faction survival diyolar bide neresi survival lan ! hamaddeden maden kaz level atla pro4 bas elmasları sök marketten sonra kapış öl tekrarla kapış öl faction savaşında öl adamlara küfür et onlarla düşman ol senin peşinden seni kesmeye gelsinler... ne güzel

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence çok eğlenceli çok saçma bir konu

Black Jesus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ister Faction serverde oynarlar, ister başka.. Ne karışıyorsunuz adamlara?