Ahmet Kaya

Erenögutcu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
FullForceHD bacım şu sıralardır sanatçılar hakkında başlık açıyor bari bende açayım dedim. O kadar sanatçı varken bari bende Ahmet Kaya'dan bahsediyim dedim. Ama maalesef şimdikiler "Yardım et yardım et" dinliyor. Ahh ahh keşke bide Ahmet Kaya vs. dinleseler...

Dinleyin ha

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Anladım, Ahmet Kaya'yı sadece medyadan duyup onun hakkında konuşanlar türedi bu sıralar. Umarım onlardan değilsindir.

MehmetChik

İnsan beklentisi kadar mutludur.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
FullForceHD bacım şu sıralardır sanatçılar hakkında başlık açıyor bari bende açayım dedim. O kadar sanatçı varken bari bende Ahmet Kaya'dan bahsediyim dedim. Ama maalesef şimdikiler "Yardım et yardım et" dinliyor. Ahh ahh keşke bide Ahmet Kaya vs. dinleseler...

Dinleyin ha
Müziği dışında bu adamın neler yaptığını kimlere destek çıktığını bilsen adını bile anmak istemez idin. Bir sanatçı olarak müziğini/işini iyi icra ediyor olabilir (sana göre) ama kişiliği kimleri desteklediğini hatırladıkça tekrar tekrar nefret ettiğim birisi.

Son düzenleme:

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Müziği dışında bu adamın neler yaptığını kimlere destek çıktığını bilsen adını bile anmak istemez idin. Bir sanatçı olarak müziğini/işini iyi icra ediyor olabilir ama kişiliği kimleri desteklediğini hatırladıkça tekrar tekrar nefret ettiğim birisi.
bazı sanatçılar da bunu yapıyor ama bu onların sanatlarını kötü icra ettiğini göstermez. dinleyicilerin işi müzik dinleyip fikir beyan etmek, kişilik analizi yapmak bizlere düşmez. kaldı ki bir ölünün arkasından konuşmak da çok yakışıksız.

MehmetChik

İnsan beklentisi kadar mutludur.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bazı sanatçılar da bunu yapıyor ama bu onların sanatlarını kötü icra ettiğini göstermez. dinleyicilerin işi müzik dinleyip fikir beyan etmek, kişilik analizi yapmak bizlere düşmez. kaldı ki bir ölünün arkasından konuşmak da çok yakışıksız.
Ben sanatını kötü icra ediyor demedim. Veyahut diğer sanatçıların bunu yapıyor oluşunu da belirtmedim. Benim/senin aileni/askerini şehit eden teröristleri destekleyen bir kişinin karakter analizini de yaparım arkasından da söverim. Kimse benden benim askerimi hain pusularda şehit edenlerin liderini destekleyen ve kendine sözde sanatçı diyen kişileri desteklememi ya da onlara saygı duymamı beklemesin. Kinliyim kinli kalacağım. Bu meseleyi daha fazla uzatmanın mantığı yok fikrimi beyan ettim okuyup geçiniz.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ben sanatını kötü icra ediyor demedim. Veyahut diğer sanatçıların bunu yapıyor oluşunu da belirtmedim. Benim/senin aileni/askerini şehit eden teröristleri destekleyen bir kişinin karakter analizini de yaparım arkasından da söverim. Kimse benden benim askerimi hain pusularda şehit edenlerin liderini destekleyen ve kendine sözde sanatçı diyen kişileri desteklememi ya da onlara saygı duymamı beklemesin. Kinliyim kinli kalacağım. Bu meseleyi daha fazla uzatmanın mantığı yok fikrimi beyan ettim okuyup geçiniz.
tarafsız bakmayı da öğrenmek lazım sanki, ne dersiniz?
ben de konunun uzatılmaması taraftarıyım. okudum ve geçtim.

Erenögutcu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tamam baylar anladım ki siyaset yapacaksınız yeter artık. Son sözü koydum