Ahri oynanisi

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Meraba :D bi Ahri konusuyla daha karsinizdayim
hemen konuya geciyim :D
Bilinmesi gerekenler :
Ahri kırılgan bi sampiyondur tf lerde herkesin icine dalam penta atam 1 vs 9 oynayam diyebileceginiz bi sampiyon degildir :D
Takim oyununa ihtiyaci vardir cunki siz sersemletmeyi basip q yu attiginiz anda 6 saniye boyunca oyun dısı kalırsınız 6 saniye q nn bekleme suresidir ve q nuz yoksa kacmaniz gerekiyordur :D
tf yi baslattiktan sonra hemen bir tankın arkasına saklanıp sessizce skillerinizin gelmesini bekleyin
Eger karsı takım sizi yakalarsa yok olursunuz ve sizinle birlikte takımınız da yok olur :D

Sakin oynayın "cekilin kastım ben herkesi teklerim" "solo baron yapıcam izleyin" "siz gidip baron alin ben bunlari tutarim" dusuncesinden uzaklasin ne kadar kule altinda da kalsaniz bi thresh q suna gidersiniz.

Eger ultiniz bariyeriniz (veya tutusturunuz) varsa e ve q da hazırsa 1 vs 1 de cok rahat kesebilen bi sampiyondur
Ayakkabı ve değnegi tamamladiysaniz tank gelse bile tek atabilecek kadar gucludur
tek yapmaniz gereken etrafinizi totemleyip kimsenin gelmediginden emin olmak :D
geriye kalan tek sey karsinizdaki adamin ofkeden kule altina kadar girmesini izlemek olucaktir (tabi chati de kullanmaniz gerek :D)
Fazla uzatmadan konuyu bitirip lol oynamaya gidiyorum :D iyi Ahri oynamalar
original.gif

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ahriyi hiç sevmem hasarı yetersiz geliyor bana kırılgan karakterleride hiç sevmem ap karakterleride sevmem sevmemde sevmem kled oynayın kled