aile içinde "sıradan günlük konuşma" tarzı

ZorinTRsilinemez

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
bana hayatta çoğu şey garip gelir. bu da onlardan biri.

papa hastalandığında ona geçmiş olsun papa diyemiyorum. çok yapmacık geliyor. sanki karşımdaki kişi papa değil de ailemden olmayan birisiymiş gibi.
sabah günaydın da diyemiyorum. dediğim gibi, yapmacık geliyor. iyi geceler için de aynı şey geçerli.
papa ya da mama falan bir yerlere giderken hoşçakal, görüşürüz gibi kelimeler de kullanamıyorum.
bazen ağzımdan kaçıyor bu kelimeler. karşıdan cevap alınca garip hissediyorum. sanki aileden birisi değilmişim gibi hissediyorum.

bunların sebebi nedir? ailemle aramdaki bağın gevşediğini düşünüyorum. özellikle papa ile.
ya da yaş mı? ağabeyimle ve kız kardeşimle(özellikle kız kardeşimle) çok iyi anlaşıyorum, rahat rahat konuşuyorum.

bi' ara gidip DNA testi yaptırmayı düşüüyorum fakat onların çocukları olduğum gerçekten çok belli. bende ne var ise, kendiliğinden oluşmadı veya bir yerden kapmadım, papa ile mamadan geldi. sinirlendiğimde mama gibi konuşur papa gibi hareket ederim. öyle yani. kafalar karışık. şu hayata res çekebilir miyiz?
"console" "restart life"

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
ZORIn olmak bunu gerektirir .d

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

efekec55

Team Arcenia
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Utandığın için mi diyemiyorsun ? Ki bir insan annesinden veya babasından sebepsiz yere neden utansın.