Ajan Craft Geliyor Çekilin Yoldan Emek Skyblok 1.8-1.16.x

PlayerUye

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
ajancraftnw.ddns.net
Oyun Sürümü
1.8-1.16.x
Sunucu Slotu
1000
Sunucu Türü
Emek Skyblock
Sunucumuz 2018 yılında bazı nedenlerden dolayı kapandı, ama şimdi tekrar emek skyblock sunucusu olarak geri açıyoruz. Sunucumuz aktif durumda çoğu sistemin hazır olmasına rağmen bazı sistemler maalesef henüz aktif değil, şunu söyleyelim sunucumuzun sistemleri öyle abartılacak kadar gelişmiş değil, ama her gün yeni şeyler ekliyoruz ve sistemlerimizi geliştirmeye, yenilemeye çalışıyoruz. her şey siz değerli oyuncularımız için .

Sunucudan Görseller

Spawn Bölgesi

2021-05-18_20.03.33.png

Kasalar Bölgesi

2021-05-18_20.00.15.png

Edit Bölgesi

2021-05-18_20.02.48.png

Arena

2021-05-18_20.03.51.png

Ada

2021-05-18_20.02.30.png

Makine Bilgisi

CPU Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2690 0 @ 2.90GHz Maximum speed: 2,90 GHz Sockets: 1 Virtual processors: 2 Virtual machine: Yes L1 cache: N/A Utilization 17% Speed 2,90 GHz Up time 0:02:23:20 Processes 43 Threads 581 Handles 15217

Memory 4,0 GB Slots used: N/A Hardware reserved: 0,5 MB Available 2,0 GB Cached 1,7 GB Committed 2,2/4,7 GB Paged pool 219 MB Non-paged pool 70,0 MB In use 2,0 GB

40GB NVMe M.2 SSD

Özellikler

Edit Nedir ?

Obsidyen Kazarak Edit İtemlar Alabileceğiniz Bir Alan .

AC Coin Nedir?
Sunucuda Bulunduğunuz Her Saat 1 Ajan Craft Coin Kazanırsınız Bu Ajan Coinleri Vip , Coin Booster Almak İçin Kullanabilirsiniz .
Oyun İçi Parayla AC Coin Satın alabilirsiniz .

Coin Booster Nedir ?
60 Dakikada bir kazanabildiğiniz Ajan Coinleri daha kısa sürede alabilirsiniz.
( Örnek: 60 dakikayı 50,40,30 dakikaya düşürebilirsiniz. )

Ada Reklamı Nedir ?
Her Saat 1 defa Adanızın Warpının Reklamını Verebilirsiniz .

Seviyeli Kırıktaş Generatörü Nedir ?
Örn : Adanız 1000 Lvl Olduğu Zaman Kırıktaş Generatörü 2 Level Olarak Cevher Çıkma Şansını Arttırır.

Rütbe Sistemi Nedir ?
Sunucuda Para Karşılığı Rütbenizi Arttırabilirsiniz . En Son Rütbeye Geldiğinizde /fly , /feed Komutlarına Erişiminiz Olur . Ayrıca Her Rütbe Atladığınızda Kitinizde Gelişir .

Takas Nedir ?
Takas , Eşyalarınızı NPClerden Değiştirebileceğiniz Bir Bölgedir .

Market Nedir ?
Çoğu Emek sunucudan farklı olarak marketimiz dijitaldir /market komuduyla ulaşabilirsiniz .

Yetkili Kadromuz

Kurucu :
YusufTurk61
Admin :
Mod : Rstarks
Rehber : Emekele
Discord Yönetic
i : Jacob
Discord Mod : Evie

Hakkımızda :
Ben Ömer 15 Yaşındayım Aktif Olarak Minecraft Oynuyorum . İstanbul da Yaşıyorum . Boş Zamanlarımda Javascript Öğrenmeye Çalışıyorum .
Bu Sunucuyu Arkadaşımla Beraber Açmıştım Ama Bazı Nedenlerden Dolayı Kapatmak Zorunda Kaldık . Ve Şimdi Tekrar Açıyoruz . Sizleride Bekleriz .

Şimdi Tasarım İyi Olmamış Yorumları Gelmeden Sebebini Açıklıyalım Bütçe Konusunda Bazı Sıkıntılarımız Var .
Yenilikçi Fikirlerinizi Discord Üzerinden Bildirebilirsiniz . Sorularınızı discord üzerinden kurucuya sorabilirsiniz
Discord : BayYT#4284