Akıllı Kule yapımı -Tek Komut Bloğu-

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar bugün sizin için tek komut bloğu icadım var umarım beğenmişsinizdir:
Umarım beğenmişsinizdir. Koda ulaşmak için açıklama kısmına bakın.

Drag422

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
yinemi yha :(
arkadaşım hadi alıntı değil orası anlaşıldı zatende
aynı şeyin bi farklı sürümünü paylaşmak neyin kafası ?

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
yinemi yha :(
arkadaşım hadi alıntı değil orası anlaşıldı zatende
aynı şeyin bi farklı sürümünü paylaşmak neyin kafası ?
Farklı sürümmü ? link atarmısın lütfen eğer gerçekten benziyorsa sileyim. Ama ben bunu hiç bi yerden görmeden yapmıştım çoktan yapılmış demekki :(

Altikardes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O hep mesaj yazma olayını değiştirsen? hep mesaj yazması biraz rahatsız edici olmazmı? bunu değiştirme imkanın var.

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
O hep mesaj yazma olayını değiştirsen? hep mesaj yazması biraz rahatsız edici olmazmı? bunu değiştirme imkanın var.
Bunun için biraz uğraştım ama o zamanda yanına geldiğin zaman biraz beklemen gerekiyor. Şimdi belki değiştirebilirim ama :p geceleyin kafam biraz iyiydi :D

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tek Komut Bloğuyla;

Anlamı: Tek Komut Bloğu Kullanarak

Sen Burda Komut Bloğu ile Komut Bloğu Çağırmışsın Tek Komut Bloğu ile Alakası Yok.Yerse Bide Komut Bloğu Çağırmadan Yap Hadi?

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
pastebin mahkemeye verilmiş
bu arada bu mahkemeye verenlerin kafası mı güzel lan ne içiyolar bi ara minecraftta yasaklanacaktı

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Tek Komut Bloğuyla;

Anlamı: Tek Komut Bloğu Kullanarak

Sen Burda Komut Bloğu ile Komut Bloğu Çağırmışsın Tek Komut Bloğu ile Alakası Yok.Yerse Bide Komut Bloğu Çağırmadan Yap Hadi?
Evet kardeşim haklısın ama şimdi bu tüm dünyada (yani minecraft aleminde) one command_block consept olarak geçer ve bunun anlamı tüm sistemin 1 komut bloğu olması değildir. Burdaki kasıt sistemin tek komut bloğuyla kurulup gerekli olan şeyin sadece basit bir komut olmasıdır. Şimdi bizim kullandığımız dil Türkçe ve türkçede bu konseptin birebir karşılığı (tek komut bloğuyla kurulan sistem) olduğundan ve bende videoda bu kadar uzun bir şeyin gözükmesinin pek hoş olmayacağını düşündüğümden başlığı tek komut bloğu yaptım. Ama seninde dediğin gibi bu Tek komut bloğu değil sadece birkaç komut bloğuyla çalışan bir sistemin bir komut bloğuna sıkıştırılmış halide diyebiliriz :D Buraya kadar okuduğun için teşekkürler.[DOUBLEPOST=1426533757,1426533647][/DOUBLEPOST]Bu arada arkadaşlar ben bu sistemi 1 komut bloğuna sıkıştırma işlemini biliyorum ve bir kaç icadım için bunu kullandım ama artık bunun yerine yeni çıkan bir program kullanıyorum. İsteyen herkes çoğu sistemi 1 komut bloğuna çevirebilir.