Aklımda süper Mod fikirleri var kime ulasmam lazim???

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaslar , Gecenlerde bi yerde Minecraft icin yeni Mod,yeni yaratik, yeni item bulanlara ödül verildigini, Pelerin verildigini okumustum, ne kadar dogru bilemem ancak , Aklimda süper mod fikri var . Bu fikri kime nasıl ulastirabilirim ? Yada Mod yaratmak icin kimden destek alabilirim?
İlgilenirseniz sevinirim ^^

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
20 kisi bakmis 1 tanesi cevap vermemis , bu konu ile bilgisi olan yokmu

barbo

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
benim var mod maker kullan

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
mod maker mi? nasil bir program bide nereden indirebilirim?

darq9n

Marangoz
En iyi cevaplar
0
mod maker basit mod icin mesala bi mob yapiyosın ama onun nasil olcagini seciosun yaratmiyosun sadece skinini yapiyosun ve tool item felan yapiyosun yani basit bide pro var onda mobu istedigin kadar degistirebiliyosunsistem yapiyosun mesela dragona iple vurdun o bayilip yere düsüyo onu iste pro yla yapitosun (sistem yapmak icin pro ve daha vaslasi icin)

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
simdi internete modmaker yazdim ancak turk forumlarinda modmakerla ilgili bisi bulamadim sadece yabanci forumlarda vardi ancak orada 7-8 tane link oldugundan dolayi karistirmak istemedim , sizin bildiginiz bir turkce forumda indirme linki olan ve detayli anlatimi olan bir link verirmisiniz? yada bilgisi olan konu acıp detayli anlatabilirmi yada buraya yazabilirmi ? konu kitlenebilir bile cunku hic boyle bir konu yok suanda forumda yada ben bulamadim .

İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim .
Not:Turkiye'den bir mod cikmasi , Minecraftin dikkatini ceker belki turkiye icin admin alimi yapabilirler.

rarara

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
simdi internete modmaker yazdim ancak turk forumlarinda modmakerla ilgili bisi bulamadim sadece yabanci forumlarda vardi ancak orada 7-8 tane link oldugundan dolayi karistirmak istemedim , sizin bildiginiz bir turkce forumda indirme linki olan ve detayli anlatimi olan bir link verirmisiniz? yada bilgisi olan konu acıp detayli anlatabilirmi yada buraya yazabilirmi ? konu kitlenebilir bile cunku hic boyle bir konu yok suanda forumda yada ben bulamadim .

İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim .
Not:Turkiye'den bir mod cikmasi , Minecraftin dikkatini ceker belki turkiye icin admin alimi yapabilirler.
katılıyorum kardeşim benimde fikrim var yeni yaratik fikri modmaker bulsam yeni yaratik ekliyeceğim