[Aktif/1.7.2] Hinovia Türk [Factions/mc.hinovia-turk.com/PvP]

SpeedStep

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Huniler sunucu genelinde açığa neden olduğu için yasaktırv ve sadece yöneticiler tarafından konulmaktadır. Konuya istinaden başka bir birliğin kalesini alan birlikler normal olarak oradakı sandıkları kırabilirler. Yönetici arkadaşım gerekli kontrolleri yaptıktan sonra sorunsuz olarak sandıkların kilidini kıracaktır.

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Ticaret kanalı güzel oldu .

zupacrafter

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
pek emin değilim ama sunucudaki cami (/warp cami) the lost potato 3 deki cami gibi geldi. inşaallah çalmamışsınızdır :)

SpeedStep

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
pek emin değilim ama sunucudaki cami (/warp cami) the lost potato 3 deki cami gibi geldi. inşaallah çalmamışsınızdır :)
Bakın, Türk Minecraft oyuncuları çalmak gibi bir şey uydurmuş. İnsanlar bunu internette paylaşıyor. Bu ne demek? Bunu isteyen kullanabilir demek. Hala niye birileri ısrar etmek istiyor? Bunlara çalıntı değil, alıntı denir. Kusura bakmayın ama ben bunu ister kullanırım, ister kullanmam. Ben bunu çalmadım, "aldım". Ekstra olarak; bunu kendim yaptım demiyorum, alıntı yaptığımı açık açık ifade ediyorum. Fakat hala devam ediliyor, anlayabilmiş değilim.

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Bakın, Türk Minecraft oyuncuları çalmak gibi bir şey uydurmuş. İnsanlar bunu internette paylaşıyor. Bu ne demek? Bunu isteyen kullanabilir demek. Hala niye birileri ısrar etmek istiyor? Bunlara çalıntı değil, alıntı denir. Kusura bakmayın ama ben bunu ister kullanırım, ister kullanmam. Ben bunu çalmadım, "aldım". Ekstra olarak; bunu kendim yaptım demiyorum, alıntı yaptığımı açık açık ifade ediyorum. Fakat hala devam ediliyor, anlayabilmiş değilim.

+1 Modernleşin biraz çalmak değil bunun adı .

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mob Arena oldukça dar. Daha geniş olsaydı daha çok eğlendirebilirdi diye düşünüyorum. Mob Arena'yı ilk gördüğüm serverde çok büyüktü. Çok fazla düşman geliyordu döne kaça eğleniyorduk ama burada çok dar. Boss root atıyor iş bitti. :D

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Mob Arena oldukça dar. Daha geniş olsaydı daha çok eğlendirebilirdi diye düşünüyorum. Mob Arena'yı ilk gördüğüm serverde çok büyüktü. Çok fazla düşman geliyordu döne kaça eğleniyorduk ama burada çok dar. Boss root atıyor iş bitti. :D

Geniş arenada bazı hatalar vardı o yüzden en az hatalı bu olduğu düşünülerek geçildi .

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Geniş arena mı vardı? Servere 2 gün önce kaydoldum.
Bu da çok dar ama. :D