[Aktif/1.7.2] Hinovia Türk [Factions/mc.hinovia-turk.com/PvP]

TRdoodlez

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server için genel af gelse keşke En azından banlananlar için bir şans olur ve server userinin artması konusunda :s

M

MUHDE

Ziyaretçi
Cok fazla hak arıyor kurucular taktirmi etsem etmesemmi bilemedim -25K param kalmis nedense cünki..

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Server güzel ancak oyuncu az.Reklam yeterli değil ve buda serverin kapanmasına neden oluyor.Onca kusura bakmayın ama b** gibi lapisli serverler böyle kaliteli sunucuların oyuncularını çalıyor.Gerçekten sunucu hakkını veriyor !

Bannen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server güzel ancak oyuncu az.Reklam yeterli değil ve buda serverin kapanmasına neden oluyor.Onca kusura bakmayın ama b** gibi lapisli serverler böyle kaliteli sunucuların oyuncularını çalıyor.Gerçekten sunucu hakkını veriyor !
Ayynen katılıyorum adamlar kaliteli serverden anlamıyorlar gidiyorlar lapise herkes edit server fuul sonra server kapanır ovovovo hadi başka lapisli servere hep bu zihniyet adamlar spanwı 15 dk yapar bi lapis tmmsız kıralsın birazda ucuz event sonra ful bu zihniyet niyeböyle anlamıyorum miss gibi server ama kalitesini bilmiyorlar abi kaliteli diyoruz (lapis yok) vurcan bitane Tebrikler çok başarlı server kasinlikle emek

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Ayynen katılıyorum adamlar kaliteli serverden anlamıyorlar gidiyorlar lapise herkes edit server fuul sonra server kapanır ovovovo hadi başka lapisli servere hep bu zihniyet adamlar spanwı 15 dk yapar bi lapis tmmsız kıralsın birazda ucuz event sonra ful bu zihniyet niyeböyle anlamıyorum miss gibi server ama kalitesini bilmiyorlar abi kaliteli diyoruz (lapis yok) vurcan bitane Tebrikler çok başarlı server kasinlikle emek

Sunucu daha öncede açıldı v1 olarak yaz aylarında ondada aynı rezillik yaşandı oyuncu kitlesi sunucudan anlamıyor. Çok ısrar ettim bu sunucu açılsın diye fakat adamların emeklerine yazık oyuncu kitlesi böyleyken bu sunucular harcanmaya devam ediyor.

Bannen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu daha öncede açıldı v1 olarak yaz aylarında ondada aynı rezillik yaşandı oyuncu kitlesi sunucudan anlamıyor. Çok ısrar ettim bu sunucu açılsın diye fakat adamların emeklerine yazık oyuncu kitlesi böyleyken bu sunucular harcanmaya devam ediyor.
Mlsf :(

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
hayır,sunucuda para kazanmada zor değil.2-3 saate arsa alırsın sistemini oturtursun.

sonic4

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
geçmiş olsun kardeşim fatiha diyerek oturuyorum sunucuda 2 kişi kalmış sunucunun ömrü bitti galiba dostum

SpeedStep

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucu kapanmıştır, ayrıntılı bilgiyi www.hinovia-turk.com adresinde bulabilirsiniz.
Moderatörlerden konuyu silmelerini rica ediyorum. Her şey için teşekkürler.