[AKTİF] ColereMC Faction Sunucusu | Zindanlar | Kaliteli Mimariler | Lapis | mc.coleremc.com

zhuykove2003

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
beyler oyuna giremiyorum beyaz listede değilsiniz diyor pls yardım edin acil !!!! :emin::emin:

DirenCan

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler[DOUBLEPOST=1436617749,1436517506][/DOUBLEPOST]@tekno 51 sunucumuza girerek bizi onurlandırdı. Teşekkürler. (Fotoğrafdaki kişiler soldan sağa: Enderiatus(Ben), tekno 51, lemonhead42 ve Asbeme)
kaçırdığıma inanamıyorum :( benide shopla araya kaynatın :(

Altinlider

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya bir tek ben mi bağlanamıyorum ?

EminG

Em El Ci Pıro Oğ may Gat !
En iyi cevaplar
0
Sunucunuza Baktım Ancak Basit Bir Sunucudan Farklı Bir şey Bulamadım :C

Kötülemek İçin Söylemiyorum ama Kendinize Özel Bir şey Yapmalısınız bence :/

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0

Kendinize Özelmi ?
Saçmalamayı Bırak Dostum Neredeyse Türkiyede Tek Ve İlk Olan Siege Sunucusunu Açtılar Max 5 Oyuncu Hayatımda Gördüğüm En İyi SkyBlock Sunucu Açıldı Hub Olarak 60 Oyuncu Oldu 55 Tanesi Sg De Hileyle Oynuyor Kaç Kişi Emek Veripte Karşılığını Alıyor Söylermisin Bana Sırf Bu Yüzden Piyasada Şuanda Kadar Hiç Açılmamış Sunucular Hiç Açılmayacak Olarak Kalıyor
İnan Bana Şu Forumda Eğer Tutarsa Dünya Çapında Tanınacak Sunucu Fikri Olan Onlarca Kişi Var Ama Hiç Biri Şu Lapis Çılgınlığı Yüzünden Girişmiyor Bunlara Başlamadan Biten Bir Efsane Olmak İstemiyorlar Ve Bu Yüzden Lapisli Sunucu Açmaya Mahrum Kalıyorlar

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Kaç sunucu var bu kadar uğraşılan? Açtığım diğer sunucularda birçok özellik ekledim de ne oldu? Boşa zaman kaybı. Şimdi bana gelipte "köndönözö özöl böşö yöpmölösönöz" diye gelen kişi sayısı çoğaldı. Türkiye'de lapisten başkası yalan. Zindan sistemi var bize özel olan. Sanırsam yapıyı değiştirmeden oturtulabilecek en iyi sistemlerden birisi ek olarak "Event ne zaman?" sorularına karşı tam otomatik event sistemi var.

Son düzenleme: