[AKTİF] Play.SoyluNetwork.Pw | Emek Sunucu - Bize yarını değil, bugün'ü sorun. | 1.8 - 1.12

Parzambii

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ben bu serverde 2 senedir oynuyorum hiç lag malg yoktur tavsiye ederim gelene meraba gidene elvada <3

armani

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sw ip yanlis galiba kapali gozukuyor

armani

Marangoz
En iyi cevaplar
0
niye acilmadi saat kac oldu hala acilmadi

armani

Marangoz
En iyi cevaplar
0
gecersiz davet diyor . bizi beklediyolar kac gundur bosuna . acmiyolar zaten swyi

KadirSpecial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Son dokunuşları yapıyoruz, yetiştirebilirsek, açacağız yetişmezse ya akşam 8'de yada yarın açacağız üzgünüz.

armani

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bugun acarsaniz iyi olur hafta sonu zaten guzelce oynayak iste hafta ici vakit kalmiyor zaten

LeqendsYY

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yapı Yarışması bu hafta sonu belirlenecek sunucu discord adresimizde

MartiniBiancoo

Her zaman daha iyisi..
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılı bir sunucu olmuş , fakat saldırılar yüzünden yüksek derecede lag var bu kadar iyi bir serverin saldırı altında olması doğal bir durum emeğinizin karşılığını alırsınız diye umuyorum başarılar :)

sserpxeila

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu konusu gayet başarılı. Ancak sunucuya girdiğimde
  • Lag ve çökme sorunları var.
  • Dengeli ekonomiden kasıtları nedir anlamadım her sunucudaki klasik para ve market.
  • Güvenli takas diyolar fakat herangi bi trade sistemi yok.
  • Adaletli ve dengeli oyun diyolar ama sunucu içerisinde herkes birbirine küfürler ediyor. Herhangi bir ceza almıyorlar. Özellikle bir admin var galiba yaşı küçük saçma sapan aklınca espriler komiklikler yapıyor. Sorulara cevap verilmiyor. Rehberler chati takip etmiyor.
  • Hile koruması hakkında bir şey diyemeyeceğim daha sunucuda pvp açık değil.
Bunları sunucu içerisinde söylediğimde bana beğenmiyosan çık git, zorla tutmuyoruz gibi laflar söyleyen oyuncular oldu. Örnek;

ss.png