#<->AlemTurk<->#|32 Kişi|# %100 Survival/%100 pvp /Timber/İpeksiSpawner/Boss/KöylüTakaslar

Alemturk

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ben Sunucumda Herkese Tembihliyorum Başka serverlerde reklam yapmayın diye çok uyarıyorum ama nafile zaten bulduklarımada banlıyorum
Kusura Bakmayın Sunucumda Başka Sunucularda Reklam Yapacak Diye Reklamcı Yapmadım Birisi Sizini Sunuca Reklam Yaparsa Skype Arayınız
XxHaylaZzXx Arayınız
İyi Forumlar+

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuyu rapor edicem gençler.Vip lik aldm Admin yan çarıyla öldüro.BAN ATARIM diye tehtit ediyor

AnkaBilisimTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bunlarla Kalsa Güzel 2'de Bir Sunucumuza Gelip Authme Messages Ve Motd Gibi Bazi Seylerin Aynisini Yapmaya Calismis :D Artik Gülüyorum Bunlara Kopyalamak Yerine Kendi Fikrini Getirsen Daha İyi Serverlerine Girdim Dedim Ayni Authme Bizimki Yazilari Filan Aynisi Dedim Anlamadilar Üstüne Küfürlü Ban Attilar Yazik Yazik...

[DOUBLEPOST=1427403455,1427403313][/DOUBLEPOST]
BU SERVERDE YETKİLİLER ÇOK SAYGILI HATTA KÜFÜR NEDİR ONU BİLE BİLMİYORLAR

KARDEŞİM ANNEMİN NE SUÇU VARDA SEN BANA O KELİMEYİ SÖYLÜYORSUN?
secret hileler yakıo :D

Alemturk

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
O zaman gelmiyorum, artık yeni açılan her survival serverında claimde pvp açık oluyor, ben bundan bıktım.
Server 1 Hafta Oldu İlk Zamanla Zaten Kapalıydı Şimdi Açık.Yinede Senin Kararın Silah Zoruyla İnsan Çekmiyoruz Sunucuya İyi Oyunlar.

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Claimde Pvp Açık Kardeşim[DOUBLEPOST=1427532066,1427531967][/DOUBLEPOST]
Bana Saygiyi Sen mi Ögretiyon Sen Map Çalmadan Önce Düşünecektin.
Oyunu bile bıraktım zaten. Mapını çaldım diyede küfür etme hakkın yok. Bu konuyu açtığın zaman eleştiriler olacğını hiç düşünmedinmi?

Alemturk

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Spawn görüntüntüleri güncel degil
iyi oyunlar ++