#-AlgenTR-# Survival / 1.8+ / Play.AlgenTR.Com Bunca insan yanılıyor olamaz. 16.00'da ETKINLIK!

Sunucu ilerler mi?

• Sunucu güzel, ilerleyeceğini düşünüyorum!

• Sunucu güzel fakat ilerlemez!

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

trkhcgl1717

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

IP Adresi; Play.AlgenTR.Com
Sürüm; 1.8+ 1.8.8!

Sosyal medya hesaplarımız;
Skype > algentr.destek
İnstagram > algentr.destek
Facebook > https://www.facebook.com/Algentr-Teknik-Destek-Yardim-Merkezi-1132502853523573/

Merhabalar!
Biz Algen'iz, türümüzün en iddaalı sunucusuyuz.
Temal amacımız kaliteli bir oyun sunmanın yanında vaktinizi keyifli bir şekilde değerlendirmenizi sağlamak.
Bu hedefimize ulaşmamız için gereken tek şey sizlerin desteği, kalan herşeyi biz düşündük.
Bu noktada bizi diğer sunuculardan ayıran bir takım özelliklerimiz olması gerektiğini düşünüyorsanız haklısınız.
İsterseniz artık bizi biz yapanlar kısmına geçelim?

Sistemlerimiz;
Sunucumuza yeni eklenen özellikler "Sistemlerimiz" bölümüne yazılır. Sistemlerimiz bölümü en kısa süre de güncellenecektir!

Rütbe > 6 adet rütbeden oluşan, her rütbeye özel kit seçeneği ile ve kolay kasılamayan rütbelerimiz ile oyun size daha keyifli gelecektir.

Kasalar > Eğer anahtarın varsa anahtarına uyumlu kasayı aç! İçinden belli bi para, set ya da daha farklı şeyler çıkabilir!

Ticaret > Çok eskilere dayalı köylü takas sistemimiz!

Team > Güvensizlikleri ortadan tamamen kaldırıyoruz!

Kutu eventleri > özel günler de ya da belli bi online sayısına ulaştığımız da yapılır.
Not: Her cumartesi saat 15.00'da bu etkinlik yapılır!

Göz yormayan feather tablosu

Diğer sistemlerimiz bakımı bitince bu bölümde olacaktır!

Biraz da resimlerle;
Giriş kısmı (MOTD);

Kelime oyunumuz;

Göz yormayan feather tablomuz;

Rekorlarımız;

Dudak uçuklatan mimariler;

Son olarak;
Biliyoruz spawn haritamız "SonSurvival"'a ait, fakat yeni builder bulup spawn yapana kadar bunu kullanmaya mecburuz. :/

Sunucuya girmeden ve konumuzu iyice incelemeden eleştri yapmayınız.
Konu gidişatını kötü etkilemek "baltalamak"'tır. Konu gidişatını kötü etkileyen yorumlar, benim tarafımdan rapor edilecektir!

Son düzenleme:

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, sunucunuz başarılı fakat featherboard tablosunu değiştirmenizi rica ediyoruz. Biliyorsun o tablonun kimin olduğunu, iyi forumlar. Başarılar... :ci:

xEndlessV2

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tarık dostum,survival sunucularına ne kadar çok yenilik eklersen Survival tadı o kadar bozuluyor.
Şansını farklı türlerde denemelisin,survival iş değil bugünlerde.

trkhcgl1717

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, sunucunuz başarılı fakat featherboard tablosunu değiştirmenizi rica ediyoruz. Biliyorsun o tablonun kimin olduğunu, iyi forumlar. Başarılar... :ci:
Merhaba, değerli yorumun için teşekkür ederim. Mehmet ile skype üzerinden görüşüyoruz. Tekrar teşekkürler.

Herhangi bir farklılık göremedim, klasik.
Merhaba, değerli yorumun için teşekkürler. Ne yazık ki ne kadar farklılık eklersek ekliyelim survival'in tadı bozuluyor. Survival zaten yaratıcılık oyunudur. En kısa sürede fark yaratacağız, bunu tüm forum, Dünya görecektir. :)

Tarık dostum,survival sunucularına ne kadar çok yenilik eklersen Survival tadı o kadar bozuluyor.
Şansını farklı türlerde denemelisin,survival iş değil bugünlerde.
Faction düşünüyorduk. Gerçek bir faction. Fakat gerçek bir faction "lapissiz" olur ve bunu Türkiye'de yapmak zor. Farklı türleri tabi ki deneyeceğiz, ama gün geçtikçe, büyüdükçe... Değerli yorumun için teşekkürler.

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Merhaba, değerli yorumun için teşekkürler. Ne yazık ki ne kadar farklılık eklersek ekliyelim survival'in tadı bozuluyor. Survival zaten yaratıcılık oyunudur. En kısa sürede fark yaratacağız, bunu tüm forum, Dünya görecektir. :)
O halde ne ile türünüzün en iddialısı olacaksınız; sizi diğer sunuculardan ayıran ne? Bunlar vaat edilmiş lakin bunları destekleyecek nitelikte hiçbir şey mevcut değil.

trkhcgl1717

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
O halde ne ile türünüzün en iddialısı olacaksınız; sizi diğer sunuculardan ayıran ne? Bunlar vaat edilmiş lakin bunları destekleyecek nitelikte hiçbir şey mevcut değil.
Forum; reklam ve bilgi amacıyla kullanılmakta ama sunucumuzun her -, + yönünü buraya yazmamız bilemiyorum baya uzun sürebilir. Benim konuya böyle yorumlar geleceğinden bile umudum yoktu ama. Büyüyeceğiz, ben inanıyorum. "Zaman" önemli bir kavramdır.

Son düzenleme:

KaanDRSN

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhabalar Sunucu Gayet Başarılı Maplar Alıntı Olmasına Rağmen Güzel Fakat Bizi Biz Yapanlar Kısmında sizi siz yapan özellikleri göremedik featherboard hoşuma gitti fazla göze batmıyor kelime oyunuda idare eder pazartesi sunucuda olacagım Başarılar. İyi Forumlar!

trkhcgl1717

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar Sunucu Gayet Başarılı Maplar Alıntı Olmasına Rağmen Güzel Fakat Bizi Biz Yapanlar Kısmında sizi siz yapan özellikleri göremedik featherboard hoşuma gitti fazla göze batmıyor kelime oyunuda idare eder pazartesi sunucuda olacagım Başarılar. İyi Forumlar!
Merhaba, değerli yorumun için teşekkürler! Haritayı zorunda olarak kullanıyoruz neden dersen; adam gibi builder yok, builder takımlarına ulaşıyorum örnek "Olympos" başları çok kalabalık, yoğunlar ve gerçekten güzel bi ücret istiyorlar. Profesyonel builder bulursan bana da ulaş lütfen. İyi forumlar diliyorum.

KaanDRSN

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhaba, değerli yorumun için teşekkürler! Haritayı zorunda olarak kullanıyoruz neden dersen; adam gibi builder yok, builder takımlarına ulaşıyorum örnek "Olympos" başları çok kalabalık, yoğunlar ve gerçekten güzel bi ücret istiyorlar. Profesyonel builder bulursan bana da ulaş lütfen. İyi forumlar diliyorum.
Tabikide Olympos Kaliteli Bir Takim Fakat Maddi Durumun Iyi Olmasi Gerekir Bence Maplara Cok Para Vermeye Gerek Yok Onemli Olan Map Degil Sunucuda İlgi,Adalet,Aile Ortamı Ve En Önemlisi Lagsız Koruması Sağlam Bir Sunucu Eğer Bu Dediklerim Zaten Olursa Sunucunuzda Uzun Süre Ayakta Durursunuz Bu Arada Benden Sana Bir Arkadas Tavsiyesi Sunucuna Admin Alma Admin Alacağına 3 Rehber Al Çünkü İsterse En Yakın Dostun olsun Ne Yapcağı Belli Olmaz Dediklerimi Değerlendir Tekrar Başarılar!

trkhcgl1717

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tabikide Olympos Kaliteli Bir Takim Fakat Maddi Durumun Iyi Olmasi Gerekir Bence Maplara Cok Para Vermeye Gerek Yok Onemli Olan Map Degil Sunucuda İlgi,Adalet,Aile Ortamı Ve En Önemlisi Lagsız Koruması Sağlam Bir Sunucu Eğer Bu Dediklerim Zaten Olursa Sunucunuzda Uzun Süre Ayakta Durursunuz Bu Arada Benden Sana Bir Arkadas Tavsiyesi Sunucuna Admin Alma Admin Alacağına 3 Rehber Al Çünkü İsterse En Yakın Dostun olsun Ne Yapcağı Belli Olmaz Dediklerimi Değerlendir Tekrar Başarılar!
Bu dediklerinizin tıpa tıp aynısını hatta daha gelişmiş olanını bulacaksınız. Sunucumuza yapılan her saldırı bizi güçlendirir, sunucumuza işlemez. Tabi farklı yol bulanlar için gereği yapılır. Saldırı yapmaya çalışanlara sesleniyorum; "nazar etmeyin ne olur! Çalışın sizin de olur."

KaanDRSN

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bu dediklerinizin tıpa tıp aynısını hatta daha gelişmiş olanını bulacaksınız. Sunucumuza yapılan her saldırı bizi güçlendirir, sunucumuza işlemez. Tabi farklı yol bulanlar için gereği yapılır. Saldırı yapmaya çalışanlara sesleniyorum; "nazar etmeyin ne olur! Çalışın sizin de olur."
Korumaniz Gercekten Dediğiniz Gibi Sağlamsa Çok İyi Oynariz!

QurdAspenki

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu açmaktan bıkmadınmı ? kaç bin kere sunucu açtın ya gidip onlarla uğraşcağına adam gibi bi sunucu için uğraş tam olsun biliyoruz açtığın sunucular en fazla 5 gün dayanıyor tarık cidden yeter kaliteli bir sunucu yap eline para geçer geçmez 3 günlük sunucu alıp 3 günlük server kurma bence adam gibi baştan çalış yap.

trkhcgl1717

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu açmaktan bıkmadınmı ? kaç bin kere sunucu açtın ya gidip onlarla uğraşcağına adam gibi bi sunucu için uğraş tam olsun biliyoruz açtığın sunucular en fazla 5 gün dayanıyor tarık cidden yeter kaliteli bir sunucu yap eline para geçer geçmez 3 günlük sunucu alıp 3 günlük server kurma bence adam gibi baştan çalış yap.
Merhaba Emir, değerli yorumun için teşekkürler! CraftLame adı altında ki sunucumuz 3 haftadan açık süre kalınca senden ses kesildi? Her açtığım konuya baltalayıcı yorum atmak zorunda mısın? Merak etme bu sunucu da uzun süre açık kalınca yüz ifadeni merakla bekliyor olacağım. İyi forumlar dilerim, daha yorum yazıp konumu kirletme. Usul usul uzaklaş.

xMegaTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba MotdManager inize aşık oldum atabilirmisiniz
urcode bozdurabiliriz isterseniz
3 tl ye veya beleşe verirmisinz lütfenn