Alıntı Konusu

ByClearBy

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar
Alıntı Konusunu dile getirmek istiyorum.Bu forumda gerçekleştirmek için uğraştığım ve her seferinde beni destekleyenler olsun desteklemeyenler olsun hepsinin fikrini aldım.
Aslında esas alıntı yapanlar ben değilim ve benim gibi size fikir sunanlar değil.Esas alıntılar O kadar lapisli sunucunun arasına lapisli sunucu kuranlar...
Asıl alıntılar Emek hırsızları
HA Çıkıp bana emek hırsızı demeyin çünkü ben Nomercymc ye gidipte şu plugini at bu plugini yolla şu skripti ver demedim ve dememde ama dediklerimi daha iyi anlama fırsatınız olacaktır.Bundan sonra Ön yargılı davranıp Milletin huzurunu kaçıracağınıza bekleyip olanları görün.İçinizdeki şu Ön Yargıyı öldürün.
Ayrıca geçen gün skript bölümünü dolaşırken Hayat RPG serveri olan @SweetNetwork ün birebir skriptlerini isteyen birini gördüm adam birde ayrıntılı şekilde anlatmış...İşte burada gelip bana ALINTI bey diyeceğinize gidin ordakilere laf yapın....İYİ FORUMLAR
DİPNOT:güneşi bir elime ayı bir elime koysanız bile bu davadan dönmem diyen Peygamberimizin söylediği bu sözden yola çıkarak bende fikrimden dönmeyeceğim.