Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Alliance Port - VIthreon | Faction spawn

VIthreon

Voxel Artist
Mesajlar
225
Puanları
1,310
119843-future-wallpaper-1920x1080-tablet.jpg


Merhaba!
Her zaman olduğu üzere yine uzun bir aradan sonra, yeni bir proje tanıtım konusu hazırlamış bulunmaktayım. Bu yıl da derslerimin yoğunluğu sebebiyle fazla proje çıkartmıyorum. Elbet hedeflerime ulaştığım vakit sizlere daha çok proje tanıtacağım.
Kısa bir durum özetinde sonra yeni projem hakkında bir şeyler yazayım... Genel itibariyle tek parça yapılar yayınlamamın dışında bu sefer güzel bir atmosfer hazırladım. Bir korsan kasabası olan bu yeri @LySoon ile beraber tamamladık. Kendisi terraini yaptı ve yapı kısmında bazı eklemelerde bulundu. Projenin kısa bir sürede bitmesi için hızlı bir tempoyla projeyi 2 gün içinde bitirdik.

SPOILER_castle_copy.png

powerful.jpg

VIthreonRenderByTerrorQ.png


 
Son düzenleme:

Riaxetr

Şehit mi düştü asker? Cennet koktu da her yer..
Mesajlar
108
Puanları
610
Çok sade bir yapı olmuş, geliştirilmesi lazım.
 

Riaxetr

Şehit mi düştü asker? Cennet koktu da her yer..
Mesajlar
108
Puanları
610
Sol ve sağ tarafta iki hisar, arkada ulu dağ, ön tarafta ise gemi atış menzilini aşan uzun bir rıhtım bulunmakta. Sol tarafta ayrıyeten sur da var fakat pozlama karesine girmemiş. Öyle yani, bu kaleyi ele geçirmek pekte kolay değil.
Bi nükleer bomba atsam kaleyi ele geçirebilirim.

 

Hydref

Grafiker
Mesajlar
67
Puanları
110
Eğer cidden el emeği ise,helal olsun.MC Türkiye tarihi ciddi ciddi böyle bir yapı görmemiştir.Kötü yorum alanları iplememeni öneriyorum.Böyle bir harita eleştiriye açık olmamalı.
 

VIthreon

Voxel Artist
Mesajlar
225
Puanları
1,310
Son düzenleme:

Hydref

Grafiker
Mesajlar
67
Puanları
110
Ya şu yorumlarınız beni çok mutlu ediyor. Teşekkür ederim.
Emeğe saygım sonsuzdur.Sırf şu yorumu yapıyorum diye senin adamın,arkadaşın felan diyecekler ama gayet seni tanımıyorum hatta seni ilk defa görüyorum :) Ve başarılarının devamını tekrardan diliyorum.