Allow Online | 2013'ün Hatırası | Unutulanların Sunucusu!

Burakcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

2013'ün Hatırası, Unutulanların Sunucusu!
Bir insan her ekonominin olduğu sunucuya ne diyebilir ki?
Tarım mı, Lapis Lazuli mi? Kulağına gelen seçeneğin ikisininde olduğu bir sunucu!

Bir insanın hakkımızda bilmesi gereken şeyleri anlatacağım, kimileri aşağıya doğru hemen inip sunucuya girmek isteyecek kimi ise bu satırları okumaya özen gösterecek. 2013'den beri bu işin içinde farklı isimlerle bulunduk, uzun uğraşlar ve amatör bir ekiple yapılacakları elimizden geldiğince yapmaya çalıştık. Gelişen sistemler ve sektörün büyümesi üzerine eskilerin unutulması ve çoğu ekonomi tarzının unutulması üzerine tekrardan sektöre eski ismim ile giriş yapıyorum.

2013 yılında @MrHappy 'nin sunucusunda Deneme yetkili olarak başladığım serüvenimde kısa sürede çocukluk dönemimdeki ısrarımla Kurucu yetkisine ulaştım, 2013'te olan sunucuya her çocuk gibi girip 'Yetkili alımı var mı abi?' diyerek yetkili olmuştum. Zamanın insanları değiştirdiği doğru bir söz fakat zamanın tek bizi değiştirmediği olayıda ayrı bir ironi, 2013 senesinden beri dostluğumu git gide pekiştirdiğim @MrHappy 'den üzücü bir şekilde bu sunucuyu tekrardan açacağım.

Bu sunucunun asıl sahibi asla ben olamadım, fikir sahibi her zaman MrHappy idi. Profesyonel kavramının nesnel bir görüş olmadığını bir tek biz benimseyebilmiştik sanırım çünkü kendimize amatör bir sunucu sahibi diyorduk ki öyleyiz ne yalan söyleyelim. "2013'ün Hatırası, Unutulanların Sunucu!" sloganın beni benden aldığını ve eskinin ekonomi sistemi ile yeni dönemin ekonomisinin birleştirildiği bir sunucuyu oluşturmak birinci amacımız oldu.

2013'ün Hatırası, Unutulanların Sunucusu!
Ekonomi sistemimizin diğer para kazanmalarla orantılı olduğu bir sunucu yapmayı planlıyoruz, lapis lazuli kazan bir kişi ile tarım yapan bir kişinin arasındaki kişinin asla ayrıcalıklı olmasını istemiyorum(z).

Özel üyelikler hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum,
Her sunucuda olduğu gibi bu sunucuda da gelir-gider orantısını sağlamak amacı ile özel üyelik satışları olacak çünkü buna mecburuz. Çünkü biz Vehbi Koc'un oğulu değiliz, orta geçinimli babasının aldığı para evin giderlerine yettiği bir babanın çocuğuyuz. Fakat sizlere şunu belirtmek istiyorum, Özel Üyelik alan kişi ile alamayan kişi arasında pek fark olmayacaktır. Herkesin adil ve aynı hizmeti aldığı bir sunucu planını ortaya koyuyoruz.

Sunucumuz sponsor eşliğinde ilerleyecek, sponsorumuzun yardımı kestiği takdirde verilerinizi kaybetmemeniz için elimizden gelen herşeyi yapacağız.

Sunucu adresi şuanda verilmemektedir, ayarlamalar/harita tasarımı aşamaları olduğu için şuanlık aktif değildir. Aktif olduğunda yorum olarak bildirilecek ve buraya eklenecektir.

Sunucu Adresi: Eklenecek#
Sunucu Türü: Faction#
Sunucuya Giriş Yapabilecek Kişi Sayısı: Belirsiz, 0-100#
Yetkililer: Burakcan

Sunucu görüntüleri spoiler içerisinde temsili görüntüleri şeklinde koyulmuştur.

Sunucu hakkında iletişimlerinizi forum üzerinden bana özel mesaj aracılığı ile iletmeniz daha sağlıklı olacak ve hızlı geri dönüş alacaksınız.

Son düzenleme:

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Başarılarının devamını dilerim @Burakcan. Tekniksel ve eklenti konusunda problemin olursa tek özel mesaj uzağındayım.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Minecraft'ın ülkemizde daha popüler olduğu eski zamanlardaki gibi tarımı ön plana çıkartmaya çalışıyorsunuz ve aynı zamanda lapisde ekleyerek oyuncu çekme uğraşındasınız anladığım kadarıyla. Oyuncuların genellikle hub sunuculara yöneldiği bu devirde ne kadar oyuncu çekebilirsiniz bilemiyorum fakat sunucu kaliteli olacağa benziyor. Yapılar gayet güzel, sistemler ve eklentiler hakkında daha fazla bilgi verebilirsiniz. Başarılar dilerim.

Burakcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Başarılarının devamını dilerim @Burakcan. Tekniksel ve eklenti konusunda problemin olursa tek özel mesaj uzağındayım.
Teşekkürler @MrHappy , kapımın her zaman sana açık olduğunu ve tam yetkinin hazır olduğunu unutma :)

Minecraft'ın ülkemizde daha popüler olduğu eski zamanlardaki gibi tarımı ön plana çıkartmaya çalışıyorsunuz ve aynı zamanda lapisde ekleyerek oyuncu çekme uğraşındasınız anladığım kadarıyla. Oyuncuların genellikle hub sunuculara yöneldiği bu devirde ne kadar oyuncu çekebilirsiniz bilemiyorum fakat sunucu kaliteli olacağa benziyor. Yapılar gayet güzel, sistemler ve eklentiler hakkında daha fazla bilgi verebilirsiniz. Başarılar dilerim.
Şuanda fikir ve tasarım aşamasındayım, harita temsili olarak orada duruyor. 2013'deki amatörlüğümüzü konuşturup adım adım yükseliş planlıyoruz. İki ekonomi tarzınıda bulundurma sebebim her kitleye hitap etmek ve böylelikle insan çekmek :p Değerli analizin için teşekkür ederim. @Personinblack

Burakcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Başarılı olması dileğiyle.
Umarım ne kadar emek verilirse, o kadar karşılık alınır :)
Değerli yorumun için teşekkür ederim canım kardeşim, bizde öyle umuyoruz nasip kısmet diyorum.

Büyüyeceğine inandığım bir sunucu. İyi yerlere gelmeniz dileği ile...
Tabii sunucu sahibinin best amatör bir insan olduğunu bilmiyorsun ya konuş sen konuş :p Değerli yorum için teşekkür ederim.

Teşekkürler :ci:

BySemihFRKN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılarının devamını dilerim hocam , inşallah verdiğin emeğin hakkını alırsın tekrardan başarılar .

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
açılınca lütfen adımı etiketleyin :D