AloneFellow Faction 1.8.x | Zindanlar | Kasalar | Anti Hile | Skin Kağıdı | Jackpot

Slimed

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server Gayet Güzel ☣ Beğenmeyen MCyi Bıraksın ? Daha Ne Diyim Yok Yok ✌
(̅_̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̲̅̅b̲̅o̲̅ r̲̅ o̲̅̅_̅_̅_̅()ڪ

berkin060606

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sv niye kapalı ???????**

plz bakımda çıkın !

ARTIK BAKIMDAN ÇIKARIN !!

DaynNight_

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bakım bitti güncel

güncel

güncell event birazdan

güncel

güncel

kaantrk123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş serverde 2 kere kayıt olmak gerekiyor 1.si başta hub kısmında sonra factiona geçince ama factionda register yapılmıyor max sayınıza ulastınız diyor çözün pls

DaynNight_

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş serverde 2 kere kayıt olmak gerekiyor 1.si başta hub kısmında sonra factiona geçince ama factionda register yapılmıyor max sayınıza ulastınız diyor çözün pls
daha önceden kayıt olmuş olabilirsiniz lütfen /login <şifre> ile girmeyi deneyiniz

güncel

SnipeTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Serveriniz çok kaliteli gerçekten söylüyorum bir kaç eksik dışında harika bir sunucu. Fakat ben 4 sene civarıdır bu oyunu oynuyorum ve cidden kurucunun çok ilgili olduğunu farkettim. 9/10. 1 Puanıda sunucu ekonomisindeki bazı dengesizliklerden kırdım mesela kolay elde edilen rütbelerde bile günde 64 dia block verirken rain eventinde yukarıdan normal diamond yağıyor. Buda sunucunun eskiden zor olmasındanmış sanırım.

Son düzenleme:

DaynNight_

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
güncel ....

güncel

güncel

Jackpot sistemi eklendi (09.06.2016)
Köylü Takas sistemi eklendi (10.06.2016)

Güncel..

RavineNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuda gelişmesi gereken fazlasıyla şey var mesela 1 hafta bakıma alın mapı yapın, gerçekten çok fazla build eksiğiniz var.Yeni builder alıp yaptırabilirsiniz şu devirde 20TL'Ye adamlar resmen map yapıyor 35TL'ye ise plugin paketi bile veriyorlar plugin paketinize bir şey demiyorum fakat plugin paketinizinde eksikleri var.

Puanlamaya gelirsek ;
Build ; 2
Pluginler ; 3
Konu dizaynı ; 3
Toplam ; 8

StyX

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuya 2 gündür giriyorum Rehberler ve Adminler gayet ilgili bu sunucunun oyuncu sıkıntısı çekmesi beni üzdü.. Pluginler gerçekten oyunu güzelleştirmiş fakat maplar biraz sade kalmış. Umarım sunucunuz hakettiği yere ulaşır.. Başarılar.

Coldfire_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuda gelişmesi gereken fazlasıyla şey var mesela 1 hafta bakıma alın mapı yapın, gerçekten çok fazla build eksiğiniz var.Yeni builder alıp yaptırabilirsiniz şu devirde 20TL'Ye adamlar resmen map yapıyor 35TL'ye ise plugin paketi bile veriyorlar plugin paketinize bir şey demiyorum fakat plugin paketinizinde eksikleri var.

Puanlamaya gelirsek ;
Build ; 2
Pluginler ; 3
Konu dizaynı ; 3
Toplam ; 8
Değerli yorumunuz için teşekkürler. Şuanda bile sunucumuz için yeni maplar yapıyoruz. Builder ihtiyacı duymuyoruz çünkü yaptığımız herşeyin emek olması için çabalıyoruz.

Plugin konusuna gelince hazır paket değildir. Ayrıca birkaç pluginimiz Admin arkadaşlarımızdan tarafından kodlanmıştır.

Birkaç hafta sonra sunucumuzu çekirdek yapacağız. şu an için Survival maplarimiz büyük ölçüde hazırlandı. Bir yandan minigames için plugin ve maplar hazırlıyoruz. Aynı zamanda önerilerinizi almaktanda memnun oluruz.. Umarım emeğimizin karşılığını alabiliriz. tabii ki sizin desteklerinizle!

İyi geceler..
AloneFellow Yönetim Ekibi

SnipeTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Puanlamaya gelirsek ;
Build ; 2
Pluginler ; 3
Konu dizaynı ; 3
Toplam ; 8
Bana 20TL ye tamamen orjinal map yapan build takımı gösterebilir misin?

Coldfire_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konuya Anlık Sunucu Durumu eklendi.

Güncel..

Sunumuzda ufak buglar giderildi. - 15.06.2016

Güncel..

Capkin_Havuc

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
iki gündür servere girilmiyor kapalı mı ?
onun dışında server güzel tek eksiği var oda kalıcı oyuncu o da olsa %120 faction server tavsiye ederim güzel sv