Alpha Testi için Hamachi Üzerinden Kurulu Serverime Oyuncu arıyorum!

Ufuk77

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server İsmi: ExterCraft

Reklamdan Pluginden ve builderlik gibi konulardan anlayan
(profesyonelliğe gerek yok yardımcı olsunlar yeter),
arkadaşlar Başta olmak üzere Alpha Oyuncuları arıyoruz.

İyi günler Arkadaşlar Bir Proje ile kendini Sürekli Geliştirecek ve yenileyecek bir server kuruyoruz. Serverimiz profesyonel olarak çalışacaktır. ve kendini geliştirecektir.
Server normal sevrerler seviyesinde başlayıp bir program ile gelişecektir. Biz Profesyonelliğe önem veririz sıra sıra kendimi geliştirir emin adımlarla ilerleriz.
Profesyonel ve olgunca bir davranış bekliyoruz Alpha testinde arkadaşların normal playerlerden hiçbir farkı olmayacaktır. ancak tabiiki yardımları gözetilecek ve Açık beta ve tam sürüm v.b süreçlerde aynı yardımlara devam ederlerse yönetim kadrosunda ihtiyaç bulunması halinde deneme süreci ile yönetime alınabilir. Ancak! Alpha takımında diye veya bize yardımcı oldu diye şımaracak veya tam sürüm v.s'de bizi durmadan rahatsız edecek rehber falan istiyecek arkadaşlar lütfen bulaşmasın bizim onlara ayıracak vaktimiz yok.

YAŞ ÖNEMLİ DEĞİLDİR AKIL YAŞTA DEĞİL BAŞTADIR'ı ilke edinmiş insanlarız biz. ancak olgunluk bizim için önemli Yönetim kadrosu olarak biz 18-16 Yaş arasındayız. ancak yaşımızından olgun bir iş yapma kararı aldık. bir kere daha diyorum ona göre başvurun! Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim hiç kimsenin yardımları boşa gitmeyecektir. İyi Akşamlar. İyi forumlar.

İLETİŞİM SKYPE ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.
Skype Adresi: ufuk3399

Son düzenleme: