ALPHASURVIVAL | 1.8.x AlphaSurvival.nitrado.net 01/01/2018 18:00'da Online

oktay0619

Marangoz
En iyi cevaplar
0

01/01/2018 18:00'da Aktif
www.facebook.com/alphasurvival/
Güncellemeleri Ve Duyuruları Facebook Sayfamızdan Takip Edebilirsiniz

>En Yeni Sistemler İle Sizlere Yeni Nesil Bir Survival Sunucusu Sunuyoruz. Tüm Hayallerinizin Burada Gerçekleşeceğinden Emin Olabilirsiniz. Emeklerinizin Asla Çöpe Gitmeyeceği Adaletli Ve Oynanması Güzel Bir Sunucu Sunuyoruz Sizlere Burdaiken Asla Sıkılmayacaksın! Sunucumuzun Uzun Ömürlü Olmasının Yanı Sıra Sürekli Güncellemeler İle En Yeni Yenilikleri Sizlere Sunacağımızdan Emin Olabilirsiniz. İsterseniz Şimdi Sunucu Hakkında Sizlere Biraz Bilgi Vereyim;

Sunucu Ismi : Alpha Survival
Sunucu Adresi : AlphaSurvival.nitrado.net

Yetkili Skype : seyr-ioktay_1
Sunucu Sürümü : 1.8.X (Önerilen 1.8.8)

/pazar Ile Gereken Komutlara Ulaşabilirsiniz, İstediğiniz Yere Pazar Kurabilirsiniz, fakat size önerimiz /warp pazar'dır Pazar Kurduğunuzda PVP Kapanmaz Bu Yüzen /warp pazar'a Kurmanız Tarafımızda Önerilmektedir Pazar Kurduktan Sonra İstediğiniz Eşyanın Fiyatını İstediğiniz Gibi Belirleyip Kendi İstediğiniz Gibi Pazar Ismi Yapabilirsiniz.

Sunucumuzda Toplamda 6 Adet Süt İneği Bulunmaktadır Bunun Yanısıra Elmas Yumurtalyan Tavuk gibi eklentilerde yer almaktadır. Sunucumuzu Ziyaret Ederken /inek yazarak sunucumuzdaki inekler hakkında bilgi alabilirsiniz

Sunucumuzda Toplamda 14 Adet Rütbe Bulunmaktadır Ve Bunların En Üstü Baskomutan'dır, Rütbeler Sizleri Ekstra Eşleyalar (kit) Sunmaktadır.

/sakla
Komutu Ile XP Saklayabilirsiniz XPleriniz Siz Tekrar Alanakadarki Süre İçerisinde Tamamen Güvende Kalır.

www.facebook.com/alphasurvival/
Güncellemeleri Ve Duyuruları Facebook Sayfamızdan Takip Edebilirsiniz

Son düzenleme:

LeqendsYY

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılar Anti Hile bug olduğunu duydum x7 faresi olanı bile atıyor doğrumu denemek lazım ?

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konuyu aylar önce acmamanız guzel ve degisik bi konu anlatımı olmus

oktay0619

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konuyu aylar önce acmamanız guzel ve degisik bi konu anlatımı olmus
Yorumunuz için teşşekür ederim fakat bir ay 30 günden oluşuyor ve sunucu 2 gün sonra cumartesi günü açılıyor 11.Ayın 18nde zaten mantıken düşünürseniz 18 diye bir ay yok neden aylar önce diye belirttiniz anlayamadım

OktayOfficial

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu Cumartesi Günü 13:00'da Aktif

Başarılar Anti Hile bug olduğunu duydum x7 faresi olanı bile atıyor doğrumu denemek lazım ?
Eskiden Öyle bir sorun vardı, sistem güncellendi şuanda herhangi bir problem yok

Cuma Günü Saat 18:00'da Toplantı Olucaktır. Bu Toplantıda Neler Olucak ? Yetkili Alım ve Bilgiler Verilecektir Discord Sunucusuna Bu Tarihte Gelmeyenler Asla Ekibe Dahil Olamayacaktır - MasterSurvival https://**********/5Ajs2cF

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yorumunuz için teşşekür ederim fakat bir ay 30 günden oluşuyor ve sunucu 2 gün sonra cumartesi günü açılıyor 11.Ayın 18nde zaten mantıken düşünürseniz 18 diye bir ay yok neden aylar önce diye belirttiniz anlayamadım
Yanlıs anlasılmasın size yonelik degildi bu elestiri bazı aylar once reklam yapıp sunucuyu acmayı surekli erteleyenler icin.

proessek

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu Tasarımı Gayet Güzel Konu Tasarımı Gibi Serverinde Güzel Olacagını Düşünüyorum Başarılar Diliyorum

King_Trelicon

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
emek verilmişe benziyor beğendim ama servere giremiyorum ne yazıkki

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    284.7 KB · Görüntüleme: 628

xThePower41

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Banka eventi yaparken bankayı wglemeyi unutmuşlar demir v.b hepsini aldılar + rütbede bug var para boşa gidiyo

oktay0619

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Banka eventi yaparken bankayı wglemeyi unutmuşlar demir v.b hepsini aldılar + rütbede bug var para boşa gidiyo
Yorumun için teşşekür ederim, banka eventi biraz acemice oldu fakat olaya hemen el koyduk zaten, rütbeler Dün geceki güncellemeden sonra düzeltildi sorunsuz çalışmakta

Sunucuda Oluşan Bazı Sorunlardan Dolayı Sunucu Bakıma Alındı Cumartesi Günü 17:00'da Tekrar Aktif 25/11/2017 1.8x

InvisibleART

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
upload_2017-11-21_3-10-18.png

Bu benim için gayet yeterli bir açıklama... Umarım başarılı olursunuz :)
Mimarileri pek beğenmedim yalnız resimlerden baktığım kadarı ile, Bu konuda bir tavsiyem planetminecraft'dan yapılar kullanabilirsiniz.
Sunucu mimarilerinde "alıntı"dır şudur budur gibi sözlere aldırmayın. Paylaşılan bir mimariyi kullanmak sizi başarısız göstermez.
Örnek: Spawn buildinini bir başkasınınkini kullanıyorsanız. Onun emeğinin karşılığı Adını/Nickini spawnda bir tabelada görünür bir yere yazmanız yeterli.
Başarılar.