Altın Kazma ne işe yarıyor?

p4sU

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyunda altın kazmayla hiçbir madeni kıramıyorum, bir redstone yatağı bulmuştum, orayı altın kazma ile kazdım ve bütün bekleyişlerim boşa gitti ve bir redstone yatağını boşuna yokettim.
Hani taşı daha hızlı kırıyor, ama diğer hiçbir madeni kıramadım onunla, ne işe yarıyor bu altın kazma? Biri anlatırsa çok sevinirim.

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
en hızlı kazma ve en düşük cana sahip kazma
kömür felan yardırabilirsin katliyam

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ne işe yaradğını bilmeyenler için bu kazma ne işe yarıyor? Diye sorması için.
Şaka bir yana pek işe yaramaz. Kullanmanı tavsiye etmem. Demir kazma saha çünkü hemen kırılmıyor. Ama altının varsa birazda taş lazımsa kullanabilirsin.

bluera

Fiercely unapologetic.
Geliştirici
Emekli
En iyi cevaplar
13
Ruh hali
Altın en dandiği. Sword konusunda. Tahta kılıç altın kılıçtan daha fazla vuruyor yalnış diyorsanız bakın. Hep hikaye böyle az vurun felan filan diye.

ExtendedFox

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Altın birçok işe yarar ama malzeme konusuna altınla girişme derim :)
Altını daha çok altın elma falan yaparken kullanabilirsin. Bir de yanlış hatırlamıyorsam altın zırhlar ateşe dayanıklıydı.

death1369

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Altın en dandiği. Sword konusunda. Tahta kılıç altın kılıçtan daha fazla vuruyor yalnış diyorsanız bakın. Hep hikaye böyle az vurun felan filan diye.
Sen öyle san altın herşeyin en iyisi ama en dayanıksızı
Altın sword'un kritik vurmasi diger kiliclara göre cok farkilidir yani tahta kilic'dan güclü hatta belki demir kilici bile zorluyor
altın baltada öyle 4 saniyede kırıyo odunu mesela taş balta 5 saniyede kırar

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen öyle san altın herşeyin en iyisi ama en dayanıksızı
Altın sword'un kritik vurmasi diger kiliclara göre cok farkilidir yani tahta kilic'dan güclü hatta belki demir kilici bile zorluyor
altın baltada öyle 4 saniyede kırıyo odunu mesela taş balta 5 saniyede kırar
Altınla diamondu kıramazsın .-.

Zurinqun

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Altın elmastan daha güçlüdür ve kritik vurma oranı en yüksek olan madendir. Bu kılıçla birisine kritik vurursanız eğer rahat dört kalp yiyebilirsiniz.
Güçlü olmasına rağmen elmas gibi her madeni kazamaz fakat taşı elmastan daha hızlı kazar.

Bunu herkes bilmez.