Altin kılıç tahta kılıçtan daha kötüdür. (Kanitli)

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Altıtın kılıç 2.5 kalp götürür ama kritiği çok yüksektir. Ve kritik vurduğu zaman elmastan çok vurur ama altın kılıcı kullanmak ciddi proluk ister ve zordur ve zaten 1 e 1 de altın kılıcın kırılması mümkün değil. Canı az ama iki vuruşta gitmio.bazı nooblar şı kılıçla şı kılıç arasında falan diyo ama usta bi altın kullanıcusı elmas la eşit hatta üstündür.
Altın kılıçla elmas kılıçtan üstün olmanın tek yolu var o da Forcefield ve Critic Hacki açıp adama girmen..

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Altıtın kılıç 2.5 kalp götürür ama kritiği çok yüksektir. Ve kritik vurduğu zaman elmastan çok vurur ama altın kılıcı kullanmak ciddi proluk ister ve zordur ve zaten 1 e 1 de altın kılıcın kırılması mümkün değil. Canı az ama iki vuruşta gitmio.bazı nooblar şı kılıçla şı kılıç arasında falan diyo ama usta bi altın kullanıcusı elmas la eşit hatta üstündür.
Altın kılıcın kritiği yüksek değildir . Minecraftta kritik mekaniği hıza , zıplamaya ve düşme yüksekliğine göre değişebilir.

__NiqhtRide__

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dayanıklılık bakımından en kötüsu altın ama kuvvet bakımından yüksek

Telefondan Yazıyorum Hatalı Yazarsam Şimdiden Özür Dilerim.

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dayanıklılık bakımından en kötüsu altın ama kuvvet bakımından yüksek

Telefondan Yazıyorum Hatalı Yazarsam Şimdiden Özür Dilerim.
Kuvvet bakımından yüksek değil wikiye bak dedik . O kadar açıkladık . İkisininde vuruş gücü aynı 2,5 kalp (5 damage) neden kanıtlara karşı çıkıyorsunuz ?

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverda gold (pauldr...), chain(pats) ve diamond(boots) karışımı set var sağda solda markette falan gezerken giyerim.. Hoş olması için.. :p

Ayrıca toolslarda gold kullanırım ve leveli genelde gold toolslara basarım.. Ayrıca madende 1 tanede diamond pickaxe taşırım..

Neden bu kadar tartışma yapıyorsunuz ki? Girin wiki bol şimdi araştırın.. Gereksiz tartışmaya lüzum yok.. :)

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverda gold (pauldr...), chain(pats) ve diamond(boots) karışımı set var sağda solda markette falan gezerken giyerim.. Hoş olması için.. :p

Ayrıca toolslarda gold kullanırım ve leveli genelde gold toolslara basarım.. Ayrıca madende 1 tanede diamond pickaxe taşırım..

Neden bu kadar tartışma yapıyorsunuz ki? Girin wiki bol şimdi araştırın.. Gereksiz tartışmaya lüzum yok.. :)
Yazdım bak yukarıda ki yorumda . Wikiden alıntı yaptım , çevirdim . Kritik mekaniğini açıkladım. Ama yaranamıyorum insanlara. Kanıt işte , kanıt varsa tamam diyip susacaksın.Karşında kine hak vermeyi bileceksin.

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Altın itemler çok hızlı kazar, tahta kılınçtan iyi vurur ama hunharca dalmadığınız sürece altın kılıçla iyi vuruşlar yapabilirsiniz.
Altın kılıcın damage değeri 5'tir . Tahta kılıcında 5'tir . Ara da ki fark dayanıklılığıdır.
Kritik vurma şansı yüksek değildir , kritik mekaniği zıplama hızınıza , yürüme hızınıza , rakibinizin altınızdaysa düşme yüksekliğine göre değişir.
Bir kılıcın kırılmadan önce verebileceği hasar değeri şöyle bulunur :
Dayanıklılık x Damage = Kırılmadan önce verebileceği hasar
Tahta kılıç : 60 x 5 = 300 kırılmadan önce vurabileceği hasar yani 150-240 kalp arası . Tabi bu kılıcın kritiğine göre değişir . Siz kritik vurursanız bir kılıçla dayanıklılığından daha çok yer. Bu hasarı bir kişiye değil birçok kişiye verebilirsiniz.
Altın Kılıç : 33 x 5 = 165 kırılmadan önce vurabileceği hasar yani 82-132 kalp arası hasar verebilirsiniz. birçok kişiye arada ki fark budur işte .
Tahta kılıç kırılmadan önce 150-240 kalp hasar verebilir. Ama altın kılıç kırılmadan önce 82-132 kalp arası hasar verebilir.

KAYNAK : http://minecraft.gamepedia.com/Sword
Lütfen çevirilerimi okuyunuz ve anlamaya çalışınız bu wikide yazan bilgilerin dosdoğru çevirisi . Minecraftta kritik mekaniği kılıçlara göre değişmez. Ve tahta kılıç altın kılıçtan daha iyidir. Bu teoriler de gösteriyor ki konuyu açan arkadaş doğru bilgi vermiş oluyor.
Saygılarımla ...

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Altın kılıcın damage değeri 5'tir . Tahta kılıcında 5'tir . Ara da ki fark dayanıklılığıdır.
Kritik vurma şansı yüksek değildir , kritik mekaniği zıplama hızınıza , yürüme hızınıza , rakibinizin altınızdaysa düşme yüksekliğine göre değişir.
Bir kılıcın kırılmadan önce verebileceği hasar değeri şöyle bulunur :
Dayanıklılık x Damage = Kırılmadan önce verebileceği hasar
Tahta kılıç : 60 x 5 = 300 kırılmadan önce vurabileceği hasar yani 150-240 kalp arası . Tabi bu kılıcın kritiğine göre değişir . Siz kritik vurursanız bir kılıçla dayanıklılığından daha çok yer. Bu hasarı bir kişiye değil birçok kişiye verebilirsiniz.
Altın Kılıç : 33 x 5 = 165 kırılmadan önce vurabileceği hasar yani 82-132 kalp arası hasar verebilirsiniz. birçok kişiye arada ki fark budur işte .
Tahta kılıç kırılmadan önce 150-240 kalp hasar verebilir. Ama altın kılıç kırılmadan önce 82-132 kalp arası hasar verebilir.

KAYNAK : http://minecraft.gamepedia.com/Sword
Lütfen çevirilerimi okuyunuz ve anlamaya çalışınız bu wikide yazan bilgilerin dosdoğru çevirisi . Minecraftta kritik mekaniği kılıçlara göre değişmez. Ve tahta kılıç altın kılıçtan daha iyidir. Bu teoriler de gösteriyor ki konuyu açan arkadaş doğru bilgi vermiş oluyor.
Saygılarımla ...
Ben tahta kılınç'ın daha kötü oldugunu savunmadım ki? Benim dediklerime göre Altın aletler daha hızlı kazıyor. Yani Altın kılınç o kadar kötü değil anlamında söyledim. Zaten capsa bakıp anlasaydın alıntı yapıp bu kadar uzun yazmazdın. Ama yararlı bir mesaj yinede sağol.

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben tahta kılınç'ın daha kötü oldugunu savunmadım ki? Benim dediklerime göre Altın aletler daha hızlı kazıyor. Yani Altın kılınç o kadar kötü değil anlamında söyledim. Zaten capsa bakıp anlasaydın alıntı yapıp bu kadar uzun yazmazdın. Ama yararlı bir mesaj yinede sağol.
Tahta kılıçtan daha iyi vurur demişsin ben ona karşılık yazdım. Az önce ki arkadaşa da yazdım. Sadece bilgilendirmek için.İyi forumlar.

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Altın kılıçı kullanmak biraz daha profösyonel işidir. Oyunu bir süre oynayınca farkı herkes görür. Altın kılıçın güçlüdür ama dayanıklılığı azdır. Ve çoğu kişi bundan rahatsızdır. O rahatsız kişiler altın kılıçı kullanmayı bilmeyenlerdir. Üstüste artışıklı hasar verirseniz kılıç hemen kırılır. Fakat yavaş yavaş ve düzenli hasar verirseniz elinizdeki altın kılıç bir süre daha dayanabilir. Aynı şey kazma , kürek , balta içinde geçerlidir. İyi günler.
Anlamıyor musun kardeşim ? Wikiden örnek verdim. Altın kılıçla tahta kılıcın hasarı aynı hiç mi okumuyorsunuz ya ? Ne kadar geri görüşlü insanlarsınız. Aynı hasar veriyor ! Kritik vurma şansı da aynı zaten kritik şansı kılıca göre değişmez. Tahta kılıç daha iyidir . Daha da ısrar ediyor. Profesyonel işiymiş . Bir süre oynayıncaymış bize mi anlatıyorsunuz ? Alpha döneminden beri oynayan biriyim ve oyunun bütün mekaniklerini çözmüş biriyim. İstediğinizi sorun kritik mekanikleri spawnlanma teknikleri , mob trapler , dayanıklılık , hasar , efektler , büyüler. İçinde mekaniğini tamamen çözmediğim hiç biri yok.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uzun yazdiğin sürece kimse okumaz :-P

Ronin Build Team - 'Tapatalk'

KaanU1938

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ban is coming .s