Amizan Build - The Barbarians Are Coming !

Xeressa

Team Ronin
En iyi cevaplar
0

Selamlar ! Amizan Build, The Barbarians Are Coming için yaptığım bir çalışma. Alt kısımda PMC'ye ait terraini indirebilirsiniz.
Fotoğraflar fazla olduğu için, bazı görüntüleri koydum, diğer fotoğraflar için alttaki linke tıklayabilirsiniz.
https://www.yogile.com/fydkaqjg#41m
Tıklayarak, destek olmak için elmas verebilirsiniz.

Terrain İndirme Linki

@Enderiatus @ByAehn @Majoras @DirenCan @Mello01 @Cs0kis @Burakcan @BraveHero @twister2000 @Oswin
Teşekkürler : @RisusTR

Son düzenleme:

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Dağdan aşağıya su akmasaymış veya lav daha iyi olabilirmiş, emeğine ellerine sağlık yapıda hiçbir kusur yok çok güzel.

Architectus

HATA KODU 404: Üye Bulunamadı
En iyi cevaplar
0
Bak işte bunu beğendim
10/7

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Yapı tek başına hoş fakat nedense temayla falan pek ilişkilendiremedim ben, zordur pmc yarışmaları, başarılar.

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Gerçekten güzel olmuş. Bana kalırsa dağa birazcık eskimiş havası verirsen yapraklar, yosunlu taşlar ile yapı daha fazla ön plana çıkacaktır.

Musketeer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dağın taşın arasında değilde böyle özenle düzenlenmiş bir ormanın arasındaki taşlı yollardan geçip ulaşılabilecek bir bina olmasını yeğlerdim ancak yinede kimse kötü olduğunu iddia edemez tabii, ellerinize sağlık.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dağın taşın arasında değilde böyle özenle düzenlenmiş bir ormanın arasındaki taşlı yollardan geçip ulaşılabilecek bir bina olmasını yeğlerdim ancak yinede kimse kötü olduğunu iddia edemez tabii, ellerinize sağlık.

Terraform yarışmanın verdiği zorunlu terraform.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok güzel yapı yapıyorsun ciddin emeğine sağlık.