Amnesia ep1. Gülmek İsteyenler İçeri :D

Epiroes

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
5 tane mesaj sayısı olan ve buraya yeni kayıtlı olan birine göre büyük bi tavır almışsın neden bazı insanların yükselmesini istemiyorsun herkes sen gibi olsaydı youtube olmazdı

5 tane mesajımın olması ve yeni kayıtlı olmamın ne alakası var? Bir video çekmişsin bende yorum yaptım.

Yükselmesi gereken kişiler yükselsin , sen bu kişilerden değilsin.

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
5 tane mesajımın olması ve yeni kayıtlı olmamın ne alakası var? Bir video çekmişsin bende yorum yaptım.

Yükselmesi gereken kişiler yükselsin , sen bu kişilerden değilsin.
ilk önce videoyu çekenin ismi ile sana yorum atanın isimlerini oku ve gel bundan sonra adam hiç değilse cesaret edip video çekmiş sen bunu bile yapamıyorsan ve hala burada duruyorsan sana helal lan :D bi *** bilmeyipde millete sataşma bana yükselenlerden değilsin diyonda 8 yaşındaki bebeler gibi konuşuon ezme

Epiroes

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ilk önce videoyu çekenin ismi ile sana yorum atanın isimlerini oku ve gel bundan sonra adam hiç değilse cesaret edip video çekmiş sen bunu bile yapamıyorsan ve hala burada duruyorsan sana helal lan :D bi *** bilmeyipde millete sataşma bana yükselenlerden değilsin diyonda 8 yaşındaki bebeler gibi konuşuon ezme

Ben 16 yaşındayım , seninde sesinden ve yorumlarından da en fazla 12 yaşında olduğun belli oluyor. Kendini bir *** sanıp oraya video koyuyorsun ve kendini övüyorsun. Ben video çekme ihtiyacı duymuyorum . Senin gibi bilgisayar bağımlısı asosyal bir abi olsaydım koyardım :)

nbreys

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
özür dilerim benim işime yarıo bu videolar mal sesi biraz cızırtılı olduğundan dolayı anlaman mümkün deil hem sen özür dilerimnın tekisin adam yapmış işte yiyosa sen yap lan !

mxdo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
5 tane mesaj sayısı olan ve buraya yeni kayıtlı olan birine göre büyük bi tavır almışsın neden bazı insanların yükselmesini istemiyorsun herkes sen gibi olsaydı youtube olmazdı

vay yavaş beyler peki sen niye adamı küçük düşürüyon :D

peki neden böle yorum yapıyoz:D

video süper olmuş devamını beklerim

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ben 16 yaşındayım , seninde sesinden ve yorumlarından da en fazla 12 yaşında olduğun belli oluyor. Kendini bir *** sanıp oraya video koyuyorsun ve kendini övüyorsun. Ben video çekme ihtiyacı duymuyorum . Senin gibi bilgisayar bağımlısı asosyal bir abi olsaydım koyardım :)
sen hala anlamadın demi o videoyu çeken ben değilim anla artık

eshabilnanacak

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
özentilikten başka bir şey değil konuşma yapmacık kısacası DÜRÜÜÜÜT BASTIM EKSİYİ

Epiroes

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Onun komik olduğunu düşündüğü şeyleri sende komik buluyorsan onun yaşından büyük değilsindir.

Epiroes

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ADAM VİDEO ÇEKMİŞ BENDE YORUMUMU YAPTIM KARDEŞİM SİZE NE BU BENİM DÜŞÜNCEM