Amnesia ep1. Gülmek İsteyenler İçeri :D

mxdo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Onun komik olduğunu düşündüğü şeyleri sende komik buluyorsan onun yaşından büyük değilsindir.

akıllı dinle az beyenmediysen yorum yapma boşu boşuna laf kalabalığı yapıyonuz beyler adam uğraşmış koymuş bunu yapması bile iyi eyer yorum yapcaksanız aynı oyunun videosunu çekip böyle olu diye gösterin amennah ama oturduğunuz yerden hiç bişe yapmayarak bu vidyoyu buraya koyan kardeşimizi üzmeye hakkınız yok

Epiroes

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
akıllı dinle az beyenmediysen yorum yapma boşu boşuna laf kalabalığı yapıyonuz beyler adam uğraşmış koymuş bunu yapması bile iyi eyer yorum yapcaksanız aynı oyunun videosunu çekip böyle olu diye gösterin amennah ama oturduğunuz yerden hiç bişe yapmayarak bu vidyoyu buraya koyan kardeşimizi üzmeye hakkınız yok

Olumsuz yorum yapmak için daha iyisinimi yapmam gerekiyor ?

Örneğin sen bir film izliyorsun , bu filmi beğenmedim kötü diyebilmen için yeni bir film çekmen mi gerekiyor ? Mantıksız konuşma , abi.

mxdo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Örneğin sen bir film izliyorsun , bu filmi beğenmedim kötü diyebilmen için yeni bir film çekmen mi gerekiyor ? Mantıksız konuşma , abi.
arkadaşım siz öyle desniz amenna resmen çocuğa küfür ediyosunuz ya beyenmedin diyip geçin 'yok işte yok böyle' bu tür kelimeler için senin daha iyi yapman gerekiyor

mxdo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Zaten düşünmeye hakkı yok özgürce üst yorumlarda milletin ne dediğine karışıyonda ben bi vidyo çekmen lazım dedim de çokmu sen zaten doğuştan ----------(negatif)--------- sin :hihi:AkılBedavA(Kullanana):uuh:

lasvetorus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Epiroes +1 ayrica mxdo adam kendi görusunu soyluyor sanane? bide beyin bedavaysa git bitane kendine al :) he bide turkçe ogrende gel yazilarindan seninde videodaki abi gibi oldugun anlasiliyor bu isi yapicaksaniz yasinizin büyük olmasi sart.
edit:ps3ten girdigim için türkçe karakterlerin bazilari yok.