• Merhaba Ziyaretçi! Yeni yılda, başta sağlık olmak üzere mutluluk, huzur ve başarı diliyoruz.

Among Us Nedir, Nasıl Oynanır? Yeni Harita The AirShip

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
Mesajlar
1,141
En iyi cevaplar
77
Beğeniler
781
Puanları
4,140
Ruh hali
among-us.png

Among Us Nedir, Nasıl Oynanır? Yeni Harita The AirShip

Amerikan oyun stüdyosu InnerSloth tarafından geliştirilen ve yayınlanan Among Us çok oyunculu bir sosyal muhakeme oyunudur. Bu oyun 15 Haziran 2018'de yayınlanmasına rağmen piyasaya sürüldükten sonra pek ilgi görmedi ve buna rağmen şu anda çok popüler oldu. Among Us İOS, Microsoft Windows, Android gibi birçok platformda oynanan ve aynı zamanda Twitch canlı kanallarında ki en popüler oyunlardan birisi olarak hayatına devam etmektedir. Among Us 10 kişiye kadar ağırlayabilen çok oyunculu bir oyundur. Oyundaki insanlar, ekip, çeşitli görevleri yerine getirerek katili bulmaya çalışıyor. Katilin asıl amacı, diğer Crewmateler’ı yakalanmadan öldürmek için bir sahtekarlık yapmaktır.

Nasıl Oynanır?

Astronotlar uzay aracında birçok görevi yerine getirir. Katili görevlerini yerine getirerek bulmak amaçlanıyor. Among Us bugün Twitch ve Steam'deki en etkileşimli oyunlardan biridir ve ortamı son derece heyecan verici ve eğlencelidir. Oyuna masumlar ve katiller katılır. Her rolün belirli bir görevi vardır. Katiller masumlar arasında gizlenmektedir. Masumun asıl amacı katili bulup ortadan kaldırmaktır. Katilin amacı, tüm masum insanları yakalanmadan öldürmektir. Bakılacak olursa oyunun mantığı son derece basit, oyuna girmiş olan 10 kişiden bir kişi katil olarak seçiliyor ve uzay gemisinin içersin de yakalanmadan ve diğerleri fark etmeden diğer insanları öldürüyor geriye kalan 9 insan ise ölmeden katilin kim olduğunu bulmaya çalışıyor. Katil ise herkesi öldürmeden durmuyor.

Yeni Harita: The AirShip

Bunun yanı sıra Among Us oyunun şirketi tarafından 2021 yılında The Airship adında yeni bir harita geleceği duyuruldu. Among Us’ın resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklamada 2021 yılının henüz başlarında Among Us oyununa yeni bir güncelleme yapılacağı ve bu güncelleme ile The Airship adında bir haritanın oyuna ekleneceği dile getirildi. Bu vesile ile Among Us oyuncuları için yeni bir heyecan ortaya çıkmış oldu. Özellikle son dönemlerde Twitch yayınları ile insanlara yayılan ve yayımlandığı zaman olmasa dahi sonradan oldukça popülerliğe ulaşmış olan Among Us oyunu, yeni güncelleme ile oyuna getireceği yeni haritası birçok oyuncu tarafından heyecanla karşılandı. Bunun yanı sıra 2018 tarihinden bu yana en fazla oynanan oyunlar listesinde kendine yer edinmeyi de başaran Among Us oyunu bir kenara atılmadan yeni güncellemeler ile her geçen gün geliştirilmesi sonucunda kullanıcılarının daha fazla ilgisini çekmeyi başardı ve bu sayede ve özellikle canlı yayınlar sayesinde son derece sevilen ve bilinen bir oyun haline geldi.
 

Tryfare

Demir Madencisi
Stajyer
★ ★ ★
Mesajlar
302
En iyi cevaplar
2
Beğeniler
130
Puanları
360
Ruh hali
Açıkçası,AirShipi beğenmedim,çünkü impostorlar için bulamayacığı alan yok,hızlı ölebileceğiniz bir harita,yinede uğraşmışsınız elinize sağlık.
 

Üst