Among Us Sistem Gereksinimleri

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
wonder-day-among-us-png-40.png

Among Us Sistem Gereksinimleri

Öncelikle herkese merhaba dostlar, bu konuda sizlere Among Us'ın sistem gereksinimlerinden bahsedeceğim.

Among Us, InnerSloth tarafından 2018 yılında piyasaya sürülmüş, oyun motoru Unity olan bir tür rol yapma oyunudur, oyunda iki çeşit rol bulunmaktadır. Bunlardan birisi Crewmate diğeri ise Imposter olarak adlandırılmaktadır. Crewmate olan oyuncuların amacı oyun içinde haritaların çeşitli yerlerinde verilen görevleri tamamlamak veya katilleri bulup gemiden atarak oyunu kazanmaktır, Imposter olan oyuncuların amacı ise Crewmate olan oyuncuları öldürüp görev yapmalarını engelleyerek oyunu kazanmaktır, tabii bunu yaparken başka kişilere yakalanmamaları gerekiyor.

cF1NV_1602570976_1339.jpg

Peki size bilgisayarınız Among Us'ı kaldırabilir mi? Bunun cevabı büyük bir ihtimal ile evet, bilgisayarınızın bileşenlerini çok zorlayacak bir oyun değil Among Us ama yine de sistem gereksinimlerinden bahsetmekte fayda var.
  • Windows Sürümü: Windows 7 SP1+
  • İşlemci: SSE2 instruction set support
  • RAM: 1 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama Alanı: 250 MB boş kullanılmayan alan
Telefondan mı oynayacaksınız ? O zaman sizin için gereken minimum telefon sistem gereksinimleri ;
  • Android telefonlarda, Android sürümünüzün 4.4 veya üstünde olması yeterlidir.
  • IOS işletim sistemli telefonlarda, IOS 10.0 veya daha üst bir versiyon olması yeterlidir.

Bilgisayarımın gerekli gereksinimleri karşılayıp karşılamadığına nereden bakabilirim ?

Yapmanız gereken şey, bilgisayarım'a sağ tıklayıp özellikler butonuna basmak.

1606921993753.png

Bilgisayarım, sizin başlat menünüzde veya masaüstünüzde bulunur. Eğer bulamazsanız, bu ekrana gelip boş bir yere sağ tıklayıp Özellikler'e tıklayın.

1606922053756.png

Gördüğünüz gibi karşınızda bu ekranı göreceksiniz, bu ekranda kendi sisteminiz ile gereksinimleri karşılaştırabilirsiniz.

1606922102696.png

Android veya IOS sistemli telefonlarda bunu nasıl yapabilirim ?

Android işletim sistemi kullanan veya IOS işletim sistemi kullanan telefonlarda uygulamayı indirdiğiniz zaman sürümünüz yetersizse otomatik olarak karşınıza uyarı çıkacak ve indiremeyeceksiniz.

Umarım bu konu aradığınızı bulmanıza yardımcı olmuştur, iyi forumlar. :)

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bu soruları kim soruyo abi

zLaving

XoX
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yararlı bir konu olduğunu düşünmüyorum ama genede bilmeyen kişiler bakabilir AmongUs Gibi Bir Oynu Kaldırmayak PC Bilmiyorum

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali