AMPLoader Mod Pakedi Yükleyici - Artık Kendi modlarınıza dokunmadan mod pakedi yükleyebileceksiniz!

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
-- AMPLoader ----------------
Benim Clientsider mod pakedini yüklerken görmüşsünüzdür ClientSiderInstaller diye bir program vermiştim, işte onu artık her mod pakedine kolayca uyarlanacak bir hale getirdim.

AMPLoader, Kendi modlarınıza dokunmadan mod pakedi yükleyebileceğiniz bir programdır. Orijinal .minecraft'ınızı ellemeden mod pakedi yükleyip silebilir.

-- Kullanıcılar için ----------------
AMPLoader için hazırlanmış bir mod pakedi yüklemek kolaydır. AMPLoader klasöründeki "Paket Yükle" dosyasını çalıştırıp, mod pakediniz ile gelen .mpzip dosyasını seçtikten sonra iki tane Yükle tuşuna basarak yükleyebilirsiniz. Ama mpzip dosyanızı silmeyin, çünkü eğer o mod pakedinden sıkılırsanız, aynı mpzip dosyasını kullanarak mod pakedini kaldırabilir veya yeniden yükleyebilirsiniz (Bütün dünyalarınız gidecektir, dikkatli olun)

-- Paket yapan kişiler için ----------------
AMPLoader'e paket yapmaki, yüklemekten daha kolay denilebilir. AMPLoader klasöründeki "Paket Yarat" dosyasını çalıştırıp gerekli yerleri doldurunca aynı klasörde olan <paked adı>.mpzip dosyasını istediğiniz herkes ile paylaşabilirsiniz!

-- İndirme linkleri ve Virüstotal ----------------
AMPLoader 1.0 (İndir, Virüstotal)