AnadoluMC - Reborn [Öneri Konusu]

AnadoluHost*Eski

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Merhaba arkadaşlar.
Bildiğiniz veya bilmediğiniz gibi yakın bir zamanda AnadoluMC'yi kapatmak zorunda kalmıştık.

Yeni antihilede çıkan sorunlar, virüs programlarının saçma sapan virüs bulmaları vs vs bir sürü fix çıkarmamıza rağmen giderilmemişti.

Fakat AntiHile artık baştan yazıldı ve uygulanmaya hazır durumda. Türkiyede %100 hileyi engelleyen 2. sunucuyuz.
Görüntüler ;

Başlıca açacağımız sunucu tipleri ;

OP Faction
FactionMMORPG
Silahlı Faction
KitPvP
Creative

Yenisi ve eskisi arasında ne değiştiki ?

Öncelikle sunucumuzun haritaları yine aynı. Harita değişikliğine gitme gereği duymadık.

En büyük değişiklik Faction'da yaşandı ;
Yeni /kredi Sistemi
Yeni /lapis Sistemi (Otomatik Lapis Satma Paneli)
Yeni /lapisdurum Sistemi (Lapisin İçinden Yüzde Kaç Ne İtem Çıkar Onu Gösterir Eventlerde Oranlar Yükseltilir)
Yeni /warp takas Sistemi
Yeni Oto Event Sistemi (Rain)
Otomatik Envanter Eventi
Yenilenen Meslek Eklentisi
Rütbelerin Paraları Arttırıldı (10'dan Fazla Rütbe Bulunmakta)

FactionMMORPG
Bilinen Küçük Buglar Giderildi
Haritanın Dışına Çıkma Engellendi
Yeni Item Türleri Eklendi
Görevlerdeki Hatalar Düzeltildi

Creative
Rütbe Sistemi Getirildi
WorldEdit Sınırlandı
Arsa Boyutları 64x64 Yapıldı (Vipler İçin 128x128)

Maalesefki Herobrine Survival ve Skyblock'u kapattık.

Sunucu 2 adet 32 GB'lik Dedicated'de barınmaktadır.

Sunucu hakkındaki önerilerinizi ve yorumlarınızı almak istiyoruz.
Hangi oyun modlarını seversiniz? Sunucu ne şekilde gelişmeli?

İyi forumlar dileriz.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Hile engeli hoş fakat oyuncular da aşırı bir düşüş yaşanacağını siz de biliyorsunuz.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
şu an en büyük merakım. O 1. Sunucu kim?

[NOT: ve Bana inanın. Ben bile, bakın beni Sunucu bakımından kim tanır kim tanımaz herhangi bir bilgim yok ama. Ben bile FactionMMORPG vardı. Girmiştim, 2-3 Saat çıkamamıştım. Çok sürükleyici bir Sunucu. Yani Onayladım ben. Ama Silahlı Faction çok kötüydü yani :/ BattleField gibi bir Arenada sadece savaş olabilirdi ama Silahlı Faction :/ Ne bileyim berbat gelmişti bana.]

AnadoluHost*Eski

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hile engeli hoş fakat oyuncular da aşırı bir düşüş yaşanacağını siz de biliyorsunuz.
Sunucu Güzel,Hile Sistemi İle İlgili Sunu Diyeyim @Ragnarak'ın da Dediği Gibi Fazla Bir Oyuncu Düşüşü Yaşanacaktır.
Dediklerinize katılıyorum. Fakat gerçekten %100 hile'siz eğlenceli bir sunucuda oynamak isteyen bence üşenmeyip 1 dosya indirip 2 kere tıklasın üstüne. Zaten içinde oto güncelleme sistemi vs vs her şey var, yapılacak tek şey 1 kere indirilip oyuna giriş yaptıktan sonra programın açılması.
şu an en büyük merakım. O 1. Sunucu kim?

[NOT: ve Bana inanın. Ben bile, bakın beni Sunucu bakımından kim tanır kim tanımaz herhangi bir bilgim yok ama. Ben bile FactionMMORPG vardı. Girmiştim, 2-3 Saat çıkamamıştım. Çok sürükleyici bir Sunucu. Yani Onayladım ben. Ama Silahlı Faction çok kötüydü yani :/ BattleField gibi bir Arenada sadece savaş olabilirdi ama Silahlı Faction :/ Ne bileyim berbat gelmişti bana.]

1. Sunucu OPFaction yine bizim sunucumuz SilahlıFaction'un tek özelliği 120'den fazla 3D model ile silahlar ile faction'lar arası savaş yapılması. Birde rekabetçi sistemi gibi ek özellikleri var.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dediklerinize katılıyorum. Fakat gerçekten %100 hile'siz eğlenceli bir sunucuda oynamak isteyen bence üşenmeyip 1 dosya indirip 2 kere tıklasın üstüne. Zaten içinde oto güncelleme sistemi vs vs her şey var, yapılacak tek şey 1 kere indirilip oyuna giriş yaptıktan sonra programın açılması.
1. Sunucu OPFaction yine bizim sunucumuz SilahlıFaction'un tek özelliği 120'den fazla 3D model ile silahlar ile faction'lar arası savaş yapılması. Birde rekabetçi sistemi gibi ek özellikleri var.
Bence o Silahlı Faction'dan Factionu silin. Böyle CS:GO, BattleField, COD gibi bir alan oluşturun. Efsane olur!