İstek Anarşi Pluginleri İstek

Yasarovsky

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar anarşi sunucusu açacağım ama 6 yılı geçkin süredir minecraft oynamıyorum haliyle sunucu işlerine de bir o kadar uzağım.
Hangi pluginleri kullanmamı önerirsiniz veya elinizde bana verebileceğiniz türkçeleştirilmiş pluginler var mı ?
Yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

4rcturus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
server i premium açmıyacaksınız authme gibi login plugini indirin fakat bunu skriptle oyuncu login yaparken spawn gibi bi bölgeye atsın şifreyi de girince kaldığı yere ışınlansın yoksa oyuncular birbirinin hesaplarına girip şifre girmeden kordinatları alıp kolayca baselerini bulabilirler.

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Sunucu açma konusunda hiçbir bilgin yoksa discord: can#0258 üzerinden yardımcı olabilirim. Anarşi sunucularında plugin olmaz düz vanilla sunuculardır ve insanlar istediğini yapar.

safkannu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server i premium açmıyacaksınız authme gibi login plugini indirin fakat bunu skriptle oyuncu login yaparken spawn gibi bi bölgeye atsın şifreyi de girince kaldığı yere ışınlansın yoksa oyuncular birbirinin hesaplarına girip şifre girmeden kordinatları alıp kolayca baselerini bulabilirler.
iyi fikirmiş

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
"Authme,LaggRemover,Skinrestorer,Clan" Bunlar yeterli oalcaktır.

DC:ByCode#2477

EMGAMERS

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İSTEK MİNECRAFT ATERNOS ANARŞİ SW YAPIYORUM PLUGİNLERİ İÇİN YARDMA İHTİYACIM VAR

DC
ggmonster#1709