"Anathory" - Tanışalım.

Anathory

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bendeniz Anathory. Basketbol oynamayı ve tasarım yapmayı çok severim. Aslında basketbol dışında pek bir spor yaptığım söylenemez fakat basketbolu gün içinde 3-4 saat oynadığım söylenebilir. Aynı zamanda manga okumayı ve anime izlemeyi çok severim. En sevdiğim anime Naruto ve en sevdiğim manga The God of Highschool'dur. Bunlar dışında grafik tasarımla uğraşıyor ve bu işi severek yapıyorum. Pek profesyonel olduğum söylenemese de tasarımlarımın kötü olmadığını düşünüyorum. Aslında foruma geliş amacımda bir süre önce başladığım tasarım işinde yeni tasarımlar yaparak forumda paylaşmaktı. Yani forumdaki "Grafik Şablonları" kısmını dolduracak ve bu süre içinde eleştirilerinize muhtaç olacağım. Şimdiden teşekkürler.

Bu konu altına kendinizi tanıtırsanız daha rahat kaynaşabiliriz diye düşünüyorum.
Ayrıca tasarımlarımın sadece bazılarını ücretsizce kullanılabilir olarak paylaşacağım, diğerleri tamamen sergi olacak.
Şimdiden tanıştığıma memnun oldum, görüşürüz.

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Buralarda yeni bir yüz görmek pek de sevindirdi beni. Üstelik basketboldan hoşlanan birisini görmek ! Nicedir. NBA ligini takip etmeyi severim, Lakers favorimdir. Ayrıca uzay ve bilim ile ilgilenmeyi de en büyük ilgi alanıma yerleştirmişimdir .Doctor Who en sevdiğim dizidir. Orta Dünya ile ilgili kitap film ve hikayelerle ilgilenmeye de hoşlanırım. İlk beğenin de benden, haydi görüşürüz !

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Foruma hoş geldin.:şapka:

Bizim zaten tanışıyor olmamız gerek değil mi? :ci: