Android 11 güncellemesi alacak Samsung telefonlar

DarkSad

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Android 11.jpg

Android 11 güncellemesi alacak Samsung telefonlar
Merhaba değerli forum okurları, bu konumuzda Android 11 güncellemesini alacak Samsung telefonlara bakacağız. Hadi uzatmadan konumuza geçiş yapalım!

Sürekli olarak güncelleme alan Android'in en yeni güncellemesi Android 11, yakın bir tarihte güncellemeleri telefonlara aktarmaya başlayacak. Huahwi, Xiamoi ve Samsung gibi birçok markaya gelecek olan Android 11 güncellemesi için sayılı günler kalmışken Android 11 güncellemesi alacak Samsung telefonları belli oldu. Android 11 güncellemesini alacak Samsung telefonlara geçmeden önce Android 11 ile gelecek özelliklere bir göz atalım.

Android 11 Samsung.jpg

Android 11 ile Gelecek Bazı Yenilikler!
Belirli aralıklarla Android telefonlara güncellemeler gelmektedir. Yeni güncellememizin adı ise Android 11. Bu güncellemede görebileceğimiz en büyük değişiklik mesaj bildirimlerinde saklı. Android 11 ile mesaj bildirimleri bir bölümde saklanarak daha erişilebilir ve düzenli hale getirilecek. Bunun yanı sıra dahili ekran kaydı yani istediğiniz zaman ekran kaydı almanızı sağlayacak bir özellik geliyor. Apple telefonlarda yani iOS işletim sistemlerinde bulunan ekran kaydı alma özelliği artık Android telefonlara geliyor. Bundan sonra istediğiniz görüntüleri, anında kaydedebileceksiniz!

Android 11 ile birlikte tüm akıllı cihazlarınıza, sadece güç düğmesine basarak ulaşabileceksiniz. Bunun yanı sıra açılan bir görsel veya videoyu farklı cihazlara hızlı ve pratik bir şekilde aktarabileceksiniz. Bunların yanı sıra tonlarca yenilik geldi fakat en belirgin yenilikler bu şekildedir. O zaman telefonların listesine geçiş yapalım!

Galaxy A01 üstü tüm Galaxy model telefonlar Android 11 güncellemesini alacaktır. Tam listeyi merak ediyorsanız alta bakabilirsiniz.

1600633353665.png

1600633377544.png

1600633393684.png

Bu konumuzda Android 11 güncellemesini alacak Samsung telefonların listesini ve Android 11 güncellemesi ile gelecek bazı yenilikleri sizlere aktardık. Konuyu okuduğunuz için teşekkür ederim, görüşmek üzere!

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
a10 gibi giriş seviye modeline güncelleme sağlanırken S8 ve S9 üvey evlat muamelesi görüyor anlamaktayım samsung, on numara şirket

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
A20s kullanıyorum ve güncelleme gelecekmiş, zaten son güncellemede pil ömrü bi tık azaldı gibi hissediyorum umarım android11 de böyle bir sorun olmaz.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Telefonumun android sürümü 9.0 bile değil iyi şeyleri genelde hep abiler alır bizde tam tersi iyi telefonları hep kardeşlerim aldı :ci:

peRfeKt

bruh moment
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
OPPO AX7 kullanıyorum , pil ömrü ve harika performans veriyor fakat Android 8.1 fakat ailem daha iyisi var, kardeşimde iphone 8plus, annem de xiaomi redmi note 9 pro , babamda samsung s9+ var
Telefonumun android sürümü 9.0 bile değil iyi şeyleri genelde hep abiler alır bizde tam tersi iyi telefonları hep kardeşlerim aldı :ci:
haklısın :D sana katılıyorum

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Güncelleme alacak mı almayacak mı diye hiç dert etmiyorum; Nokia 1200 kullanıcısı olarak kuş kadar hafifim. :1: