Android 6.0 Ram Temizleme

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar arkadaşlar benim telefonun LG G4 ilk aldığımda 5.0 yada 5.0.1 Lollipop sürümündeydi her hangi bir sıkıntı yoktu sonra 6.0 Güncellemesi geldi Uygulamara girince indirilenler , çalışanlar , devre dışı olanlar diye seçenekler vardı sola doğru kaydırınca çıkıyordu. 6.0 güncellemesiyle o çıkmıyor ben çalışanlardan çalışmayı durdur diyordum ram temizleniyordu 6.0 da nasıl bulabilirim orayı ?

Şimdi böyle ;

Eskiden şunun gibiydi (tabletten görüntü);

ZorinTRreborn

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
LG Android'ini pek iyi bilmediğimden soruyu cevaplayamayacağım maalesef. İyice bi' karıştırsan? Bak sağda yukarda bir menü var ona bir bak.

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Sağ üst köşedeki 3 noktalı yere basıp, "sistemi göster" kısmına girerseniz açılacaktır.

mrbobaking

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
general'da smart cleaning var. orada yapabilirsin.

düzenleme: telefonunun hakkında (about phone) kısmına git, oradan yazılım bilgilerine (software info), oradan da yapı numarasına (build number) 7 kere tıkla. geliştirici ayarlarını (developer options) açmış olacaksın, hakkında kısmının üstünde. orada çalışan uygulamalar (running apps) var.

Son düzenleme:

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sağ üst köşedeki 3 noktalı yere basıp, "sistemi göster" kısmına girerseniz açılacaktır.
Sistemi gösteri açtım telefondaki bütün uygulamaları açtı sadece çalıişanları göstermiyor.
general'da smart cleaning var. orada yapabilirsin.

düzenleme: telefonunun hakkında (about phone) kısmına git, oradan yazılım bilgilerine (software info), oradan da yapı numarasına (build number) 7 kere tıkla. geliştirici ayarlarını (developer options) açmış olacaksın, hakkında kısmının üstünde. orada çalışan uygulamalar (running apps) var.
LG'dede varda ben elimle kapatmak istiyorum onlara ben çok güvenmiyorum.

LG Android'ini pek iyi bilmediğimden soruyu cevaplayamayacağım maalesef. İyice bi' karıştırsan? Bak sağda yukarda bir menü var ona bir bak.
Çok karıştırdımda ona dair hiçbir şey bulamadım

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Sistemi gösteri açtım telefondaki bütün uygulamaları açtı sadece çalışanları göstermiyor.

O halde oradaki uygulamalara tek tek tıklayıp durdurmaya zorla yapacaksınız veyahut Play Store'dan bu tarz işlemler için uygulama indireceksiniz.

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O halde oradaki uygulamalara tek tek tıklayıp durdurmaya zorla yapacaksınız veyahut Play Store'dan bu tarz işlemler için uygulama indireceksiniz.
*-* uygulamalara güvenmiyorum o zaman gene elimle yapıcam haftada 1 yaparım o zaman *-* ben günde 4 sefer temizliyordum.

mrbobaking

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
*-* uygulamalara güvenmiyorum o zaman gene elimle yapıcam haftada 1 yaparım o zaman *-* ben günde 4 sefer temizliyordum.
general dediğim genel ayarladı*
"düzenleme: telefonunun hakkında (about phone) kısmına git, oradan yazılım bilgilerine (software info), oradan da yapı numarasına (build number) 7 kere tıkla. geliştirici ayarlarını (developer options) açmış olacaksın, hakkında kısmının üstünde. orada çalışan uygulamalar (running apps) var."