AngelCraft 7/24 Online 1.7.2-1.7.5 Faction Server

CapScroll

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar Sunucunuzu Çok Seviyorum tabii ki Eksikler Var Ama Zamanla Düzeltileceği Belli Oluyor :)

Klanım Daggerfal'un Davasında Yürüyecek Yoldaşlar Arıyorum daggerfallklan.hol.es Sitesinden Başvuru Forumunu Doldurup [email protected] Adresine Yollamanız Yeticektir
Eksikleri tamamlamaya devam etmekteyiz. Görüşünüz için teşekkürler...

Cavalry53

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Bakıma Girdi Güzel Şeyler Ekleniceğinden Eminim :)

CapScroll

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Server Bakıma Girdi Güzel Şeyler Ekleniceğinden Eminim :)
Birçok şey eklendi. Ksura bakmayın sabah çok yorgundum siteye yedekleme yaparken serverı kapatmıştım unutmuşum :D Tekrar açtım yenilikleri ''/warp guncellemeler'' de görebilirsin...

Cavalry53

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu Adam Reklamcı Bile Değil ki Dostum

CihanYlmzCR

> PERISAN NETWORK <
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum server IP niz sizinmi sizin bitti.

KeremÖzdemöir

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eğer yapılar hala böyleyse biraz yapılarda eksiklik var.Ama yinede gidip başka sunuculara çamur atmadığınız sürece gelişemeyecek sunucu olmadığı gibi sizin sunucunuzda gelişecektir.Başarılar..

CapScroll

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kaliteniz bu kadar işte;
Ben kimseye gidip onun bunun serverında reklam yap demedim ve bu tür olaylarda bana bildirmek yerine serverından adam yollayıp ana bacı sövdürteceksen işimiz çok seninle. istersen skypedan görüşelim bu konuyu.
kucukonderahmet2009
Eğer yapılar hala böyleyse biraz yapılarda eksiklik var.Ama yinede gidip başka sunuculara çamur atmadığınız sürece gelişemeyecek sunucu olmadığı gibi sizin sunucunuzda gelişecektir.Başarılar..
Teşekkür ederiz. Her hafta cuma günleri 7 saat süren bakım ile eksikliklerimizi tamamlıyoruz...

server bakımda inş güzel şeyler eklenir. :)
Bakım değilde şuanki sunucu sorun çıkarmaya başladı 8 GB ram bulunduğu halde lag var nedeni sunucunun internet hızı. Yeni sunucumuzun parasını yatırdık kurulum bitince yeni IP adresimizi oyun ve buradan bildireceğiz.

CapScroll

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ne demek ben karışmayayım siz gelin sunucuya reklam yapın ondan sonra çemkir orda hem suçlu hem güçlü adama bak.
kardeşim ben kimseye reklam yap demedim sizin serverınızda reklam yapan adamada gerekeni yaptım sen bana bizim svye gelip millete ana bacı küfür eden adamı kimin yolladığını söyle konuyu uzatma sohbet yeri değil burası skypedan devam et yazmaya.
kucukonderahmet2009

CihanYlmzCR

> PERISAN NETWORK <
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kardeşim ben kimseye reklam yap demedim sizin serverınızda reklam yapan adamada gerekeni yaptım sen bana bizim svye gelip millete ana bacı küfür eden adamı kimin yolladığını söyle konuyu uzatma sohbet yeri değil burası skypedan devam et yazmaya.
kucukonderahmet2009
Ben sana bir şey demiyorum zaten. O adam başka serverlere gelip reklam atıyorsa terbiyesizliktir. Gerisi beni ilgilendirmez.