Animated Banner - OLYMPOS BT

YEP01

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hareketli sunucu afişi - OLYMPOS BT

Hareketli sunucu afişi - OLYMPOS BT​

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Len daha duyurmadık bile sunucunun açılacağını tebrik ederim. :) Cidden mükemmel afişin yanı sıra mükemmel ' de pot kıra biliyorsun. :)

YEP01

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Len daha duyurmadık bile sunucunun açılacağını tebrik ederim. :) Cidden mükemmel afişin yanı sıra mükemmel ' de pot kıra biliyorsun. :)
kardeş ne yapıyorsun zaten izlemedeyim banlatıcan beni reklamdan :D

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açılmamış, kapalı olan bir sunucu için ban atmazlar herhal de o kadar da değildir.

DeCobray

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açılmamış, kapalı olan bir sunucu için ban atmazlar herhal de o kadar da değildir.
Çok şükür burada haksız yere hiçbir işlem yapılmıyor. Hak edilirse gerekli işlemler yapılır zaten.

Tasarımı ilk açtığımda efekti görünce ''Cidden adam yapmış'' demiştim. Ama efekt gidince hüsrana uğradım. Ayrıca tasarımlarda dilimize dikkat etmiyorsun sanırsam...

YEP01

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok şükür burada haksız yere hiçbir işlem yapılmıyor. Hak edilirse gerekli işlemler yapılır zaten.

Tasarımı ilk açtığımda efekti görünce ''Cidden adam yapmış'' demiştim. Ama efekt gidince hüsrana uğradım. Ayrıca tasarımlarda dilimize dikkat etmiyorsun sanırsam...
Yazıları ben seçmiyorum bana yollanıyor ben kopyala yaptıştır yapıyorum . Alev efekti bana ait değil diğer her şeyi ben yaptım ama. O siteden ayrıldım bu arada sadece o konuda teşekkür mesajı ararken böyle şeyler görmek beni sinirlendirdi.