Anime MMORPG oyun lazım.

Slower1903

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başlıkta da anladığınız(Gerçi başlığı bulmak normalinden uzun sürdü :D) gibi bi Anime MMORPG oyun lazım arasam da istediğim gibi bulamadım. Sizin bildiğiniz Eden Eternal ve NosTale dışında güzel bir Anime MMORPG oyun var mı ? Mümkünse Türkçe olsun ve steam olmasın.
-Şimdiden Teşekkürler.

Son düzenleme:

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Dragon Nest Deneyebilirsin Beni Pek Sarmadı Ama Belki Seversin

Slower1903

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dragon Nest Deneyebilirsin Beni Pek Sarmadı Ama Belki Seversin
Şimdi bu tür oyunları yüklemesi var. Yükledim diyelim beğenmeyince silmek kötü hissettiriyor. Başka önerilere göre indirip indirmemeyi seçeceğim. Yine de önerin için saol.

AlturraTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
trove yi oynaya bilirsin biraz oynadım ilgilenirsen güzel gibi :)

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Şimdi bu tür oyunları yüklemesi var. Yükledim diyelim beğenmeyince silmek kötü hissettiriyor. Başka önerilere göre indirip indirmemeyi seçeceğim. Yine de önerin için saol.
Ben Oyunu Denedim Oyun Skill Bakımından Falan Grafik Olarak Güzel Oyun Ama Açık Dünyası Yok Dungeonlar Var Dungeonlarda Kasıyorsun Ve Click To Move Yani Bir Yere Tıklayıpta Gitme Tıklayıp Mob Seçme Özelliği Yok Fareyi Ne Tarafa Götürürsen Oraya Gidiyor Biraz Oynadım Sonra Sıkıcı Geldi Ve Bir Yerden Sonra Günlük Kredin Gibi Birşeyin Var Kaçtı Bilmiyorum o Bitince Giremiyorsun Zindana O Yüzden Kötü Oluyor Günün 2 Saatini Falan Kasılıp Geçiriyorsun Şuanda Nasıl Güncelleme Geldimi Değiştimi Bilmiyorum İlk Çıktığı Gün Girmiştim Sonra Bakmadım Hiç Yanlış Bilgi Vermiyeyim Ama Kendi Forumunda Ve İlgili Videolara Bakabilirsin

Trove Anime Oyun Olmadığı İçin Sevmez Arkadaş Ama Grafik Olarak Bakmazsan Zevkli Oyun B)

Slower1903

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ANİME dedim. Ayrıca oynamaya çalıştım Glyph diye bir şey indirdi galiba trionun tüm oyunlarını içeriyor. Onu bir türlü açamadım. Açıyorum hata falan da vermiyor. hiçbir şey olmuyor, açmıyor.

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Anime oyunumu istiyorsunuz? Mmorpg mi bulamadınız? Sakura spirit , sakura fantasy , HuniePop oynayabilirsiniz ! İyi kendinize dokunmalar.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
florensia 1.5 gb kurulum dosyası.
kurulunca 2 gb oluo

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Hyperdimension Neptunia Rebirth serisine gözat.

Slower1903

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Anime oyunumu istiyorsunuz? Mmorpg mi bulamadınız? Sakura spirit , sakura fantasy , HuniePop oynayabilirsiniz ! İyi kendinize dokunmalar.
O tarz değil işte @Minecraftplayerr ın dediği tarz bir oyun lazım bide steam siz mümkünse.
florensia 1.5 gb kurulum dosyası.
kurulunca 2 gb oluo
Oyununun 23 haziran 2015 deki trailer ını izleyince bir an Metin2 aklıma geldi :D Ama tabii artık oynamıyorum oyundaki karakterlerin hızı falan yavaş görev yapmakta yavaş. Bir de bu oyun Türkçe mi ? Eğer Türkçe ise listeye ekleyeceğim.
Hyperdimension Neptunia Rebirth serisine gözat.
Bu da steam. Steam istemememin sebebi nedense bilgisayarımda bazı programlardan dolayı bilgisayarın ya ekranı siyah oluyor kapanıyor kendi kendine açılıyor yada donuyor. Bir kaç programlardan biri steam dahil silince azda olsa düzeldi.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
O tarz değil işte @Minecraftplayerr ın dediği tarz bir oyun lazım bide steam siz mümkünse.

Oyununun 23 haziran 2015 deki trailer ını izleyince bir an Metin2 aklıma geldi :D Ama tabii artık oynamıyorum oyundaki karakterlerin hızı falan yavaş görev yapmakta yavaş. Bir de bu oyun Türkçe mi ? Eğer Türkçe ise listeye ekleyeceğim.

Bu da steam. Steam istemememin sebebi nedense bilgisayarımda bazı programlardan dolayı bilgisayarın ya ekranı siyah oluyor kapanıyor kendi kendine açılıyor yada donuyor. Bir kaç programlardan biri steam dahil silince azda olsa düzeldi.
Oyun Türk yapımı değil ancak alaplaya sitesinden itibaren Türkçe dili mevcut.
%100 olmasada %70 Türkçe sayılır. Ayrıca çeviriler çok iyi yapılmış. Çevrilmeyen şeyleri örnek verirsem (salladım): Gun gibi küçük kelimeleri çevirmemişler nedense oysaki çok bilinen bir kelime.

Karakterin hızlı olması istiyorsan hız veren yetenek ve iksir var.

(Oyunda gun yazısı yok çaktırmayın)

Slower1903

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oyun Türk yapımı değil ancak alaplaya sitesinden itibaren Türkçe dili mevcut.
%100 olmasada %70 Türkçe sayılır. Ayrıca çeviriler çok iyi yapılmış. Çevrilmeyen şeyleri örnek verirsem (salladım): Gun gibi küçük kelimeleri çevirmemişler nedense oysaki çok bilinen bir kelime.

Karakterin hızlı olması istiyorsan hız veren yetenek ve iksir var.

(Oyunda gun yazısı yok çaktırmayın)
şu an bir işim var indiremem ama yarın bakarım. Saol

qSirzechs

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Onigiri var da İngilizce o >.< Ben de oynuyorum
(maalesef beyler oyunda meme yok asdasfgsagghaha)

Nos Tale diyeceğim de o da sarmaz
S4L de MMORPG değil :I

Blade N Soul oyna.