Anime Önerisi Var Mıdır?

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir aralar 1-2 anime izlemiştim ve hoşuma gitmişti ve şuanda yapabileceğim bir şey olmadığı için bari biraz daha anime izleyeyim dedim ama animeler hakkında çok bir bilgim olmadığı için sizden tavsiye istiyorum bana ne önerebilirsiniz? (Özel bir kategori yok ama cinsellik çok fazla olmazsa sevinirim ecchi felan yani :D) tavsiyelerde bulunan herkese teşekkürler. (One Piece felan gibi uzun animeler çok sarmıyor beni :))

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Koutetsujou no Kabaneri
İsmi "Koutetsujou no Kabaneri"ymış bu arada , turkanimede aratttım arattım bulamadım sonra googleye yazınca "Bunu mu demek istemiştiniz?" diyerek atladı :D . Korku ve drama ne kadar dayanabilirim bilmiyorum ama bir izlemeyi deniyeyim :) Teşekkürler öneri için.

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İsmi "Koutetsujou no Kabaneri"ymış bu arada , turkanimede aratttım arattım bulamadım sonra googleye yazınca "Bunu mu demek istemiştiniz?" diyerek atladı :D . Korku ve drama ne kadar dayanabilirim bilmiyorum ama bir izlemeyi deniyeyim :) Teşekkürler öneri için.
Korku yok konusu
zombi
üzerine kurulu olduğu için koyulmuş sanırsam.

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Charlotte ile devam edebilirsin.

Türü: Macera, Özel Güçler, Okul
http://www.turkanime.tv/anime/charlotte
Burdan konusuna bakabilir, anime hakkında yorumları inceleyebilirsin.
Konusu özel güç kullanıcıları açığa çıkacak dediği anda animenin adına bi daha baktım. Big Order mi diye. Bu arada dram galiba peşimi hiçbir yerde bırakmayacak, okuduğum kitaplar dram, izlediğim filmler dram, şu an bana önerilen animelerin hepsinde dram var. Dram sevmiyorum ama inatla çekiyorum galiba. Bunu da listeye alıyorum.

YunusEmreGT

"Talk is cheap, show me the code."
En iyi cevaplar
2
Konusu özel güç kullanıcıları açığa çıkacak dediği anda animenin adına bi daha baktım. Big Order mi diye. Bu arada dram galiba peşimi hiçbir yerde bırakmayacak, okuduğum kitaplar dram, izlediğim filmler dram, şu an bana önerilen animelerin hepsinde dram var. Dram sevmiyorum ama inatla çekiyorum galiba. Bunu da listeye alıyorum.
O kadar abartılı bir dram yok merak etme :D
Biri sana Clannad isimli bir anime önerirse sakın onu dinleme.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Aynısını açmamış mıydın bu konunun* :(

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim dediğimde dram yok hayvanlar gibi gaza getiriyor aksine