Anime Önerisi

Hangi Animeye Başlamalıyım?

• Kullanılan toplam oy
    13

Laloww_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar.Ben anime sektöründe yeniyim :D . Bana böyle çok saran dram önerir misiniz? Ecchi de olur, ama High School DxD Gibi olsun eğlendirsin :D . Genelde sao izle dediler izledim sıkıcı geldi herkes bana anormal dedi.Bende dram denemeyi düşünüyorum.

ありがとう!
(Ariagato!)

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Psycho Pass - Psycho pass 2
Harika bir seri çok da güzel sarıyor bu iki sezonu 3 haftada bitirdim O kadar sardı beni ayrıca bu yıl Filmi çıkıyor.
Samurai Chaploo
Eskise de artık günümüzde ki Animeler ile kıyaslandığında grafikleri ondan sonra yapılan çoğu Animeden kat kat iyi ayrıca bir konusu var ve içinde her türlü Muhabbet var her türlü. Çok güzel sarıyor aksiyonsuz bir bölümü yok ve komedi garanti.

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Wow kimse yokmu genelde Forumda anime severler çoktur
ben sevmem...
ama önerim,Naruto...
tabii özellikler felan hayal gücülü bir dünya sevmiyorsan naruto'dan vazgeçebilirsin

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kimse Önermemiş.
Elfen Lied. Dram harikasıdır 5 6 kere izlemişliğim vardır. Ondan üstün dram göremedim ben.
Çok tavsiye ediyorum 3 4 kere sonunda ağladım :(

MomryBey

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dram değilde sen kuroko no basket izle kendisi mükemmel bir animedir [emoji4]

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

qwerty asdf

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Dram bilmiyom ama başka öneririm
Death Noth izlemediysen hemen izle eğer romantizm-komedi seviyorsan kaichou wa maid-sama öneririm ecchi olarak maken ki öneriyorum sana ve son olarak One Piece ve Naruto
Edit:unutmuşum bide Highschool of the death bunu da kesin izlemelisin

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dram değilde sen kuroko no basket izle kendisi mükemmel bir animedir [emoji4]

Kuroko No Basket Hastasıyııım
MURASAKİBARAAAA <3<3
Dram bilmiyom ama başka öneririm
Death Noth izlemediysen hemen izle eğer romantizm-komedi seviyorsan kaichou wa maid-sama öneririm ecchi olarak maken ki öneriyorum sana ve son olarak One Piece ve Naruto
Edit:unutmuşum bide Highschool of the death bunu da kesin izlemelisin
Death Noteu 20 Kere mi ne izlemiştim 21. İzleyişimi Yapıyorum Ve Şu Anda Çok Güzel Hissediyor Değilim :(
Ama Gerçekten En Güzel Anime Death noteu tekrar tekrar izlemeyecek şekilde izlersen acayip beğenebilirsin.
Kuroko no basket , 5 Tane Dahi var böyle özel yetenekleri var felan <3 , Death note da acayip bir gerilimi var. Ana Karakter Yagami Light bir defter buluyor ve o defteri kullanıyor bütün animede (fazla açıklama yapamam mutlaka izle :()
_______
onun dışında Dediğim gibi yine diyeceğim Dram Olarak Elfen Liedi İzle Ağladım Sonunda.

z0ringremory

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Güzel dramı var ecchisi de çok hoş mutlaka izlemeni öneririm kendisini altı defa izlememe rağmen hiçbir şeyini hatırlamıyorum galiba sırf dramı için izlemişimdir soundtrackleri de bi' harika.
Özetteki yazanı okuma animeyle ilgisi yok kayıp eşya falan yok öyle bi' şey çıkar onu aklından.

MomryBey

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kuroko No Basket Hastasıyııım
MURASAKİBARAAAA <3<3

Death Noteu 20 Kere mi ne izlemiştim 21. İzleyişimi Yapıyorum Ve Şu Anda Çok Güzel Hissediyor Değilim :(
Ama Gerçekten En Güzel Anime Death noteu tekrar tekrar izlemeyecek şekilde izlersen acayip beğenebilirsin.
Kuroko no basket , 5 Tane Dahi var böyle özel yetenekleri var felan <3 , Death note da acayip bir gerilimi var. Ana Karakter Yagami Light bir defter buluyor ve o defteri kullanıyor bütün animede (fazla açıklama yapamam mutlaka izle :()
_______
onun dışında Dediğim gibi yine diyeceğim Dram Olarak Elfen Liedi İzle Ağladım Sonunda.
5 dahi + gölge ve ışık gölgeyle ışığı unutmayalım lütfen [emoji7]

MomryBey

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar.Ben anime sektöründe yeniyim :D . Bana böyle çok saran dram önerir misiniz? Ecchi de olur, ama High School DxD Gibi olsun eğlendirsin :D . Genelde sao izle dediler izledim sıkıcı geldi herkes bana anormal dedi.Bende dram denemeyi düşünüyorum.

ありがとう!
(Ariagato!)
Sao nun ilk sezonuna sıkıcı dediysen adresini ver sana kafa atmaya geliyorum [emoji109]

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sao nun ilk sezonuna sıkıcı dediysen adresini ver sana kafa atmaya geliyorum [emoji109]

Hayır Sao Sıkıcı Bir Anime Bende Beğenmedim ama izledim sadece II yi izlemedim

MomryBey

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
2 yi izleme zaten animeyi batırdılar 2 de ama 1 i mütüşşş

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
2 yi izleme zaten animeyi batırdılar 2 de ama 1 i mütüşşş

Bir Tek Heyecan Yüzünden İzledim Onu Acaba Nolcak felan diye ama sarmadı beni çokta tavsiye etmiyorum :D , Yani Nerdeyse her yerde saoyu görüyorum , Onun Yerine KNB olcak Death note olcak daha güzel olcak oda olmadı BTOOOM olsun yani kötümü :(

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Sao 1 is love, sao 1 is life :3
Sao 2 ...