Anime ve Animasyon Topluluğu - Maxxat

Tughshade

maxxatgeek.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
resim1.png

Anime ve Animasyon Topluluğu Maxxat'ın konusuna hoşgeldiniz. Topluluğumuz 2020 yılında adımları atılmış bir takım aksaklıklardan dolayı 2022 yılında aktif olmuştur.

Topluluğun Kuruluş Amacı
Anime, animasyon izleyen ve manga, çizgi roman okuyan insanlar toplumumuzun bazı kesimleri tarafından hor görülmekte. O kesimler bizlere "Yaşın kaç hala bunu mu izliyorsun, hala bunu mu okuyorsun?" diyenlere evet izliyorum, evet okuyorum yanıtını verenlerle birlikte bir aile olmak için bu topluluğu kurduk. Hayal gücü ve yaratıcılığa düşkünüz. Onlar bunlardan kopmuş olabilir. Fakat bizler kopmadık. Hedefimiz oluşturmuş olduğumuz bu kült ile birlikte yeni projelere adım atmak.

Maxxat'a Neden Katılmalısın?
Maxxat; Anime, animasyon izleyen ve manga, çizgi roman okuyanların tek bir çatı altında toplanıp muhabbet edebileceği, birlikte etkinliklere katılıp eğlenecebileceği bir topluluk. Ciddi ciddi saçma anime kızı taklitleri yapan ve ilgi meraklısı insanlardan uzak küfürsüz ve samimi bir sohbet ortamı. Okuduğunuz kitapları, izlediğiniz animeleri ve oynadığınız oyunları paylaşıp tartışabileceğiniz sohbet kanalları ve forumlar bulunmakta. Sunucu hakkında herhangi bir öneriniz olduğunda veya sunucu içinde bir sorun yaşadığınızda size yardımcı olmamızı sağlayacak destek talebi açma sistemi bulunmakta. Burada yeni arkadaşlıklar edinebilir, yaptığınız çizimleri, editleri paylaşabilir, anime ve animasyondan ziyade kitap, oyun, dizi ve film, mitoloji forumlarında ve fantastik diyar forumunda Middle-earth evreni, Harry Potter evreni, Witcher evreni, Star Wars evreni gibi birçok evrenin muhabbetini, bilgi paylaşımını yapabilirsiniz.

Rol Bilgilendirme

Sunucu Linki

********** / PvQ4UR3ccB

Son düzenleme: