Animecilere sorum var

Logarech

▐━━━━━━━━━▌
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Etrafımda da var, forumda da çok denk geldiğim animecilere merak ettiğimden soruyorum sizi buna bu kadar bağımlı yapan nedir?

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne demiş napolyon?
çizgi film, çizgi film, çizgi film

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
Genellikle çizimleri ve hikayesi oluyor sanırım, 1 bölüm izledikten sonra 2. bölümü merak ettiğim için öyle öyle gidiyor bir seri. Aynı şekilde çizimleri de önem taşıyor benim için -gerçi nasıl çizildiyse izliyorum orası ayrı- Birkaç diğer faktörde var ama onlar yan faktörler, söylemeye gerek yok yani. Ben zaten animeye bağımlı değilim fakat sevdiğimden izliyorum, sarıyor yani insanı. Biri bana "anime çizgi film" dediği zaman takmıyorum yani.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Genellikle çizimleri ve hikayesi oluyor sanırım, 1 bölüm izledikten sonra 2. bölümü merak ettiğim için öyle öyle gidiyor bir seri. Aynı şekilde çizimleri de önem taşıyor benim için -gerçi nasıl çizildiyse izliyorum orası ayrı- Birkaç diğer faktörde var ama onlar yan faktörler benim için, söylemeye gerek yok yani. Ben zaten animeye bağımlı değilim fakat sevdiğimden izliyorum, sarıyor yani insanı. Biri bana "anime çizgi film" dediği zaman takmıyorum yani.
aslında bende senin gibiyim sadece sevdiğim serileri izlerim ve anime çizgi film diyenlere de aldırış etmem :D etmsem ne olacak sanki o kişi anime izlemeye başlamadığı sürece bunu demeye devam edecektir şöyle düşünün hiç sigara içmemiş birinin kendimi durdurabilirim içmem istesem demsi gibi ama başladıkdan sonra kolay kolay bırakamaması gibi bir şey zaten anime izleyenlerin çoğu kendini eve kapatmış teknolojiye az çok bağımlı olan kişiler oluyor BAKIN ÇOĞU DİYORUM HEPSİ DEMİYORUM .

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herhangi bir dizi veya filme kıyasla daha garip ve çekici şeyler var diye izleniyor bence. One piece,fairy tail ve naruto gibi tırt ve uzun olanları neden izlediğinizi ben de anlamıyorum. Hikaye ilerlemiyor yaf !!?!?!?!?

DarkRazer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir animeci olarak, bana en güzel gelen tatlılıkları, sevgili olmaları. Ancak en çok haz verende yaptığı bir hatadan dolayı seyirciyi bile utandırabilmesi efsane oluyor. :)