AnimMotD Hakkında Yardım

HappyPvP

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuma BungeeCord ile AnimMotD plugini yükledim fakat animasyonların yenilenmesi biraz yavaş geliyor bunu daha fazla hızlandırabilir miyim acaba ?
Örnek MotD Videosu:

Scoropion

✓ oyna.CraftRices.biz ✓
En iyi cevaplar
0
Animmotd pluginine girin ordan confige;
update_delay diye bir şey var onu yükselt.

PamirB

._.
En iyi cevaplar
0
Bence kullanma bot saldırısı olursa sunucun kapanır onun yerine AnimatedMOTD falan kullanabilirsin.

HappyPvP

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence kullanma bot saldırısı olursa sunucun kapanır onun yerine AnimatedMOTD falan kullanabilirsin.
Bot saldırısı olmasın diye bungeecord kurdum zaten :) bot saldırısı olsa bile sadece animmotd olduğu için pek işlev görmez

PamirB

._.
En iyi cevaplar
0
AnimMOTD olduğu zaman SahteLobi eklesen bile sahtelobiye yapılan bot saldırısı sonucunda sahtelobi kapanıyo bu yüzden kimse sunucuya giremiyo bu konuda deneyimliyim. Ama dediğim gibi sen bilirsin.

HappyPvP

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
AnimMOTD olduğu zaman SahteLobi eklesen bile sahtelobiye yapılan bot saldırısı sonucunda sahtelobi kapanıyo bu yüzden kimse sunucuya giremiyo bu konuda deneyimliyim. Ama dediğim gibi sen bilirsin.
Bot saldırısı olsa bile ram yüksek olacak ve oyuncular orada oynadığı için rahatsız olacaklarını sanmıyorum. Güçlü bir saldırı olsa bile sunucu sadece bungeecord ile başlamıyor en fazla olacak şey bungeecord çöker yedeğini alır tekrar kurarım.