AniSurvival Açılıyor 1.8.X 1.7.X | Sende Yerini Kap ! 11/07/2016

Noza

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

11/07/2016

[_SUNUCU_]
AniSurvival Tanıtıma Hoş Geldiniz

İp Adresi: 46.20.1.98:1188

Sürüm 1.7.x 1.8.x

Server Durumu : Açık

Server Slot:10 [Vip Satılığı An Arttırılıcak]

Köylü Ticareti
Claim sistemi
PVP koruması
Hile koruması
Gerçekçi ağaç kesme(Timber)
İpeksi spawner

Küfür Engelli

Vip Satışlı

Tabelaya Renkli Yazma

Sell Hand

GlobalMarket

[_İLETİŞİM_]
İletişim Bilgilerimiz;

[_VİPLER_]
TamSurvivalSunucuya Göre Ayarlanmıştır.
Vip Paketlerimiz |Vip| |Ast| Ust| |Ani|
VIP üyelik alarak sunucumuza destek çıkabilirsiniz, diyeceksiniz "VIP alınca parayı cebe atıcaksınız" gibi cümleler kuranlar olucaktır; Böyle bir şey yoktur, biz VIP üyelik'ten elde ettiğimiz belli miktar ödeme'yi sunucumuza yatırıyoruz ki sunucumuzun makinesi'ni güçlendirelim. VIP üyelik almak istiyen arkadaşlarımız olursa [ Akeno_Hime ] skypesini eklemeleri yeterli olucaktır.
VIP Satışları Sunucunun Varlığını Sürdürmesi İçin Yapılmaktadır.

Son düzenleme:

Colonel

Antik Oyuncu
En iyi cevaplar
0
Resimleri Resim Butonuna Basarak Ve Oraya Urlyi Yazarak Yapabilirsiniz Daha Hoş Olur Onun Dışında PC Geçince Vaktim Olursa Bir Göz Atıcam

Nothingkat42

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben Bu Tür Konuları Hiç Sevmiyorum Ne Düzgün Nede Emek Yok. Doğru Düzgün Konu Açın.Görüntüleride Hızlı Resme Yükle Sonra Resmi Kopyala Yapıştır Yap.

BugraxKacar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konu düzeni Berbat.. Hiç emek verilmemiş.
Size tafsiyem:
Sunucu alımları bölümüne gidip konu açıp builder alın ve map yapın..
Ve kendinize resim yapa bilecek birini bulun ve daha düzenli, güzel bir konu oluşturun..

Noza

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
B
Konu düzeni Berbat.. Hiç emek verilmemiş.
Size tafsiyem:
Sunucu alımları bölümüne gidip konu açıp builder alın ve map yapın..
Ve kendinize resim yapa bilecek birini bulun ve daha düzenli, güzel bir konu oluşturun..
N vakdini konuya ayıracak bir insan değilim,ayiranlarida kınıyorum kardeş.

Ben Bu Tür Konuları Hiç Sevmiyorum Ne Düzgün Nede Emek Yok. Doğru Düzgün Konu Açın.Görüntüleride Hızlı Resme Yükle Sonra Resmi Kopyala Yapıştır Yap.
Yapa bilsem yapardım arkadaş

Beyler servete gelecek gelsin gelmeyecek boş yapmasını ben sırf siz serverime geliceksiniz diye karakterimi değiştirip kimseye boyun eğmem.
Herkese ii forumlar
+ güncel

asdosmandsa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
biz olmazsak server bir hiç server açmak sorumluluk ister ve sende o sorumluluk yok.

TEK AMACIN SERVERE ADAM GELSİN VİP SATALIM VE KAPATALIM.

iDarcann

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu Survival ve Elmas Kasmak Çok Kolay. Bu Kadar Kolay Olmaması Gerekiyor.

BugraxKacar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
B

N vakdini konuya ayıracak bir insan değilim,ayiranlarida kınıyorum kardeş.

Yapa bilsem yapardım arkadaş

Beyler servete gelecek gelsin gelmeyecek boş yapmasını ben sırf siz serverime geliceksiniz diye karakterimi değiştirip kimseye boyun eğmem.
Herkese ii forumlar
+ güncel

İlk olarak sunucunu en geç 1 ay sonra kapatacaksın.
Konu düzenine önem vermiyorsun bu demek oluyor oyunculara önem vermiyorsun.
Haritana, pluginlerine emek vermiyorsun buda demek oluyor ki yine oyunculara önem vermiyorsun..

Arkadaşın dediği gibi VIP Satıp sunucunu kapatcaksın en geç 1 ay dediğim gibi.. :)
Ve sunucunda kimse VIP Almaz aldı diğelim o VIP alacak arkadaşı bi doktora götürelim.. :)

Neyse kaliteli bi sunucu istiyorsan dediğim gibi yap hadi Iyi forumlar.

iDarcann

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Haritana, pluginlerine emek vermiyorsun buda demek oluyor ki yine oyunculara önem vermiyorsun..

Arkadaşın dediği gibi VIP Satıp sunucunu kapatcaksın en geç 1 ay dediğim gibi.. :)
Ve sunucunda kimse VIP Almaz aldı diğelim o VIP alacak arkadaşı bi doktora götürelim.. :)

Hocam Sana Katiliyorum 5 Dakika Once Server Yuzunden Oyun Crash Yedi ve Elemanın Teki Itemlerimi Aldı Kurucuda hiçbir şey Yapmadi Ustune Bide Itemlerimi Alan Herif Dalga Gecti Benimle.

IremMiku

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz diğer sunucular yaninda çok basit, büyümek istiyorsanız kendinizi daha çok geliştirmeniz gerekiyor.

Noza

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Beyler survival sunucu faction sunucudan daha az vip sana ama ben survival acdım survivalı seviyorum ama adamın dedıgıne bak foruma onem vermeşinsiz diyor arkadas ben forumlamı urasacam yoksa serverilemı ilk serverim pllerı yapmaya turkçeleştırmeye uğrasıyorum bazem olmuyor arada pl lerı silerken mapda hata oluyor map silinyor admin alıyorum admın reklam yapıyor ben konu düzenini 2 saatimimi vereyım bunlarlamı urasayım beyler siz mantıksız dusunuyorsunuz diğer oyunulargibi bana laf atanı ben anlayısla karsılayamam beyni fakiri bana laf edecek ben o servere gelsın diye hos gorulu davranacam arkadas ben vip satmak istiyorsam neden adamlara ters cvp vereyim isteyen gelsın neden diyeyim beyler hepiniz diger konulara bakıyorsunuz benim konum neden oyle degilmiş sanane be arkadas benneden 2 saat vereyım konu için ben vip satmak istesem hepinizle duzgun konusurum ama bana laf edene boyun eğip haklısınız suzeltecez yapıcaz geçici kbyın fln diyemem servere gelın beni gorun diyeceklerım bunlar
İYİ FORUMLAR

Beyler herkes Anlayışlı Olsun Nedemek İstediğimi İyi Anlasın

Eski nesile ne oldu?
Server'da :)

+Güncel

FlexMedya

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beyler survival sunucu faction sunucudan daha az vip sana ama ben survival acdım survivalı seviyorum ama adamın dedıgıne bak foruma onem vermeşinsiz diyor arkadas ben forumlamı urasacam yoksa serverilemı ilk serverim pllerı yapmaya turkçeleştırmeye uğrasıyorum bazem olmuyor arada pl lerı silerken mapda hata oluyor map silinyor admin alıyorum admın reklam yapıyor ben konu düzenini 2 saatimimi vereyım bunlarlamı urasayım beyler siz mantıksız dusunuyorsunuz diğer oyunulargibi bana laf atanı ben anlayısla karsılayamam beyni fakiri bana laf edecek ben o servere gelsın diye hos gorulu davranacam arkadas ben vip satmak istiyorsam neden adamlara ters cvp vereyim isteyen gelsın neden diyeyim beyler hepiniz diger konulara bakıyorsunuz benim konum neden oyle degilmiş sanane be arkadas benneden 2 saat vereyım konu için ben vip satmak istesem hepinizle duzgun konusurum ama bana laf edene boyun eğip haklısınız suzeltecez yapıcaz geçici kbyın fln diyemem servere gelın beni gorun diyeceklerım bunlar
İYİ FORUMLAR

Beyler herkes Anlayışlı Olsun Nedemek İstediğimi İyi Anlasın

Server'da :)

+Güncel
Of Sunucu Berbat Essentials Baştan Sağma Konu Deseb ip yi görüp gelsinler bana yeter vip satak para gelsin daha ne isterimki havasında Eski nesil serverda derken
Sunucunun mutlak rekoru 5 :( Sana Kolay Gelsin.

Noza

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Of Sunucu Berbat Essentials Baştan Sağma Konu Deseb ip yi görüp gelsinler bana yeter vip satak para gelsin daha ne isterimki havasında Eski nesil serverda derken
Sunucunun mutlak rekoru 5 :( Sana Kolay Gelsin.
kardesim sana cevabım , cevap verdiğin mesaj duzgun oku onu

b
kardesim sana cevabım , cevap verdiğin mesaj duzgun oku onu.beğenmediysen gelme

Beyler Olmadı Skype: t.u.r.k.i.y.e az yardım edınn madem cok biliyonuz

+Guncel Yeni Warplar Yeni Köylütakas Yenilikci Fikirler Köylüden Golem Spawneri Satın Alma !